marvel contest of champions hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

marvel contest of champions hile v.4.221.5

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=_n1tKWFtG1Q&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, marvel contest of champions hileli apk, marvel contest of champions hilesi, marvel contest of champions hile apk, marvel contest of champions hilesini indir,

marvel contest of champions hile

Bir arena bir summoner yeni Şampiyonlar, katalizörler farklı türde ve kristaller gibi şeyler için mücadele için Şampiyonlar kullanabilirsiniz yerdir. Onlar savaş cips ve altın kazanmak için iyi bir yerdir. Arenas için iki mod vardır: 3v3, bir Summoner rakibinizin Şampiyonlar üç karşı rekabet için kendi Şampiyonlar üç kullanabilirsiniz; ve 5v5, bir summoner kendi Şampiyonlar beş rakibinizin Şampiyonlar karşı rekabet için kullanabilirsiniz. Geçerli çarpan (1x, 1.25 x, 1.5 x, 2x, 2.5 x veya 3x) bağlı olarak, rakipleriniz ya kolay, orta veya Sert zorluk olacaktır. Daha güçlü rakiplerini yenmek size daha fazla puan alacak. Eğer çarpan kaybetme konusunda endişeleniyorsanız, farklı bir maç almak için birimleri kullanabilirsiniz. Bir arena bir summoner yeni Şampiyonlar, katalizörler farklı türde ve kristaller gibi şeyler için mücadele için Şampiyonlar kullanabilirsiniz yerdir. Onlar savaş cips ve altın kazanmak için iyi bir yerdir. Arenas için iki mod vardır: 3v3, bir Summoner rakibinizin Şampiyonlar üç karşı rekabet için kendi Şampiyonlar üç kullanabilirsiniz; ve 5v5, bir summoner kendi Şampiyonlar beş rakibinizin Şampiyonlar karşı rekabet için kullanabilirsiniz. Geçerli çarpan (1x, 1.25 x, 1.5 x, 2x, 2.5 x veya 3x) bağlı olarak, rakipleriniz ya kolay, orta veya Sert zorluk olacaktır. Daha güçlü rakiplerini yenmek size daha fazla puan alacak. Eğer çarpan kaybetme konusunda endişeleniyorsanız, farklı bir maç almak için birimleri kullanabilirsiniz.

Bu arenalar genellikle tekrarlamadan önce üç gün sürer, Kaptan Amerika WWI ve Iron Patriot arenalar istisnaları ile, sadece bir kez karınca-adam güncelleme için zaman izin koştu — Temmuz’da tanıtılan 8, 2015 — ve Karınca-adam Arena, hangi üç kez koştu. Ancak, başka bir kaptan Amerika İkinci Dünya Savaşı Arenası üçüncü Karınca-man Arena yanında koştu. Deadpool Arenası da üç gün yerine sadece iki gün sürdü.

Kristal Arenalar
Kristal arenalar bir Premium kahraman kristal için mücadele edebilirsiniz arenalar vardır. Bu arenaya “Kristal Cornucopia”denir. Ödüller, kilometre taşı Ödülleri için 2 yıldızlı bir kristal ve rütbe Ödülleri için bir prim kahraman kristal vardır. Arena haftada sadece bir gün kullanılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir