Konusan Tom Su savaşı hile apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Konusan Tom Su Savası hile apk v.1.6.32.462 full mod, son dönemlerde oldukça indirme aldığını gördüm ve yeğenlerim için hileli modunu bulup denemedim. Tom sizi su savaşına davet ediyor. Oyunda amacımız, şehrimizi geliştirmek, inşaatlar yapmak ve rakiplerimize karşı mücadele etmek. Oyunda da sadece Tom bulunmuyor. Tom, Angela ve Hank başta olmak üzere, diğer karakterler de mecvut.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=DnbbtCGZRic&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Konusan Tom Su savaşı hile apk indir

Tom, beyaz uçlu kuyruğu ve ağzı olan mavi bir tabby kedisidir. Rover, punchy ve moe’ya benziyor. Kulakları düz ve mavi, bir çilek pembe iç ile. Yanında iki beyaz BS olan siyah bir gömlek giyiyor. Sarı gözleri ovalish ve siyah bir iris ile işaret edilir.
Aşağıda huysuz kişiliğin kısa bir tanımıdır. Daha fazla bilgi için buraya tıklayın. Huysuz bir köylü olarak Tom diğer kişilik tiplerine göre olgun görünecektir. Bu onu küçümseyici ve diğer köylüler duyarsız görünmesini sağlayacaktır, oyuncu da dahil olmak üzere. Buna rağmen, o tek arkadaşı onları dikkate alarak, oyuncuda confide öğreneceksiniz. O her zamanki hobileri sevecek, ama rahatlama ve barış için rekabet daha. O, diğer köylülerle konuşurken eleştireceği peçe köylülerle sosyalleşmeyi zor bulacaktır. Normal ve sümüklü köylülerle, diğer huysuz köylülerle, daha derin konuşmalar yapacak. Bazen normal bir köylüyü rahatsız edecek, genellikle bir şey ya da biri hakkında kötü davranacak.

Sahne şarkı “ben şapkamı Tented ve yavaş yavaş uzaklaştı”müzik ile açılır. Tom, Teksas çiftliğinde, bir kovboy jerry ortaya çıkarmak için bir çiçek saksı kaldırdı. Jerry kaçar ama Tom onu kementiyle yakalar  Jerry’nin bir Cactus ve spur tarafından dövülmesiyle. Jerry tom’u kaçmak için kaktüs yaprağıyla vuruyor. Tom kementoyu kaptı, ama direğe çarptı. Tom fareyi tekrar yakalar ve bir tabanca çıkarır, ama Jerry mermileri Tom’un ağzına sokar, silahı Tom’un elinden fırlatır ve kafasına vurur, kurşunları patlamasına sebep olur. Tom tam intikam almaya gider, ama çekici bir kovboy kedi bir barda bırakılır, ve Tom anında ona aşık olur. Tom giyinir ve bir kağıt parçası üzerine tütün yuvarlanan ve jerry dilini kullanarak onu kapatmak için, Tom “howdy”Hecelemek için onu tütsülenmiş, inek kız etkilemeye çalışır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir