Kafa Topu 2 Hileli APK indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v2.053 HİLELİ APK

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=9TWF-osMnbU&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton 

 

oyun etiketleri

Kafa Topu 2 online hileli APK

Cumartesi günü Manchester Derby city ve United arasında her zaman drama dolu olacak. Ancak, ben bir araya gelmek ve 3-2 kazanmak için sadece, iki gol gitmek için birçok şehir beklenen şüphe.Kırmızı şeytanlar kazanmak şehrin en azından ünvan kazanmak için bir hafta daha beklemek zorunda olacağı anlamına gelir. United comeback’te önemli bir oyuncu kulüp-rekor imzalama Paul Pogba oldu, kim on saniye-yarım dakika uzayda bir ayraç ile oyunu değiştirdi. Chris smalling geri dönüşü 69.dakikada bitirdi. Şehir hala 13 puan açık masa üst ve oranlar 1/5000 Premier League ünvanını mühürlemek için.Pogba görünen bir Jekyll ve Hyde. İlk yarıda neredeyse hiç varolmamıştı. Summarisers for for Sky Sports Craig Bellamy and Graeme Souness her ikisi de pogba yarı zamanlı bağımlısı olabilir kabul etti. Ancak, keder, o mola yerine değildi iyi bir iş oldu. Onun ikinci yarısında performansı en iyi orta saha oyuncusu oldu, muhalefet kutusuna girmek ve bir fark yaratmak. Fark açısından, daha fazla fark yaratamazdı. Vatandaşlara karşı yaptığı destek on maçta ilk golüydü. Aslında, ikinci yarıda farklı bir oyuncuya benziyordu. Sanki Paul Pogba ikinci yarıya farklı bir şekilde çıktı. Hayranlar birleşik bir gömlek içinde ikinci yarı Pogba yeterince görmedim.Manchester manchester’da karışık bir zaman geçirmiştim.

Kafa Topu 2 online hileli APK

Pogba, Kızıl Şeytanlar için geç vakte kadar bir form bulmak zor buldu. Birleşik patron Jose Mourinho bile oyuncudan bir tepki almak için son aylarda onun başlangıç çizgisi-up zamanlarda Fransız dışarı bırakarak başvurdu.Böyle yakın gelecekte Birleşik bırakabilir spekülasyon olduğunu Birleşmiş de onun mücadeleleri oldu. Manchester City patronu Pep Guardiola da son zamanlarda Pogba ajan Mino Raiola pogba imzalamak için vatandaşlara şans teklif etmişti belirtti.
Juventus’da Pogba midfield’dan bir saldırı tehdidi haline geldi. Bianconeri için çok etkili bir figürdü.bu da onu eski kaçakçılığa taşıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir