HOTSPOT SHİELD FULL indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hotspot Shield Elite full sürüm , sayesinde reklamsız ve bütün ülkeler açık olarak kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken resimde de gördüğünüz gibi full sekmesine tıklamak ve 30 saniye kadar beklemek. Bazı telefonlarda da süre uzun olabilir.

Program GÖRÜNTÜLERİ

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Eğer mobil kullanmak isterseniz mobil seçiniz. Daha hızlı çalışacaktır.

program videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=q9aXOBJKDlg&w=320&h=266]
Etiketler:
Hangi ülkeyi seçmeliyim?
İletişim 1024 bitlik bir anahtarla şifrelenir. Hızlı nedenlerden dolayı, kendi ülkenizdeki veya yakınınızdaki bir ülkedeki bir sunucuyu tavsiye ederiz. Ancak, ekstra güvenlik gerekiyorsa – istediğiniz herhangi bir ülke seçebilirsiniz.
Neden bana bir Ülke Listesi gösteriliyor?
Sunucular ülkeye göre gruplandırılır ve popülerliğine göre sıralanır.
Bağlantıyı nasıl başlatabilirim?
Bağlanmak istediğiniz ülkeyi seçin ve sonra Bağlan düğmesine basın. VPN Pro sonra o ülkede bir sunucuya bağlanacak. İlk kez başarılı olmazsa, başarılı olana kadar otomatik olarak o ülkedeki başka bir VPN sunucusuna bağlanmaya çalışır. Tüm sunucular bağlantınızı reddederse – bir bildirim iletisi alırsınız. Ayrıca “tıklayarak seçtiğiniz bir sunucuya bağlanabilirsiniz…” bağlantı düğmesinin sağındaki düğme ve listeden seçmek.
Bağlantı hızı ne olacak?
Bazı sunucular daha hızlıdır, bazı sunucular daha yavaştır. Kendi internet bağlantısı üzerinde çok şey bağlıdır, internet sağlayıcınızın güzergahları, ve tabii ki, hedef sunucuda. Eğer bir sunucu gibi hissediyorum çok ihtiyaçlarınız için yavaş – sadece seçtiğiniz ülkeden farklı bir sunucu deneyin veya farklı bir ülkede bir sunucu üzerinden bağlanmak. Zamanla, belirli ülkelerdeki sunucular saat bağlı olarak daha hızlı VPN erişimi sunan fark edeceksiniz.
Bağlantı düştüğünde ne olacak?
VPN Pro sadece seçtiğiniz bir sunucuya bağlar – ama aynı zamanda size maruz bırakmamak için bağlantı izler. Bir bağlantı düşmesi durumunda, VPN Pro otomatik olarak seçtiğiniz ülkedeki bir sonraki sunucuya bağlanmaya çalışacaktır. Başka bir hata oluşursa, bir bildirim iletisi alırsınız.
Neden farklı Google sonuçları görüyorum?
Google, konumunuz gibi farklı öğelere göre arama sonuçlarını gösterir. VPN Pro ile bağlanırken, sunucunun bulunduğu ülkeye bağlanıyorsunuz. Bu nedenle, Google artık gerçek IP konumuna ait olarak, farklı Google arama sonuçları almak olasıdır anlamına gelir sizi görmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir