helikopter saldırısı hileli apk v.2152

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hileli apk v.214.1222

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyunumuzun video

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

HELİKOPTER SALDIRISI hileli apk

John, internette birçok bilgiyi okudum ve yeniden okudum. Ben okumak ve ben net ve sipariş kitaplar ve video, okuma ve onları da izledim bulabildiğim her şeyi okudum seviyorum. Siteniz ve RC helikopter ipuçları kitapçık tüm diğer bilgileri bir araya koymak daha bana daha fazla yardımcı olmuştur.

Orada bir sürü şey var, bazı değil çok iyi ve bazı sadece önemsiz, okumak için gereken zaman değmez, ama uçan dersler ve defterleri sayfa koruyucu içine bıçak kitapçık koydum ve okuyun ve her gün bakın. Bölüm’ü vurguladım ve ezberledim, şimdi Eğer beynim ve parmaklarım gözlerimin yapmamı istediği şeyi yapsaydı. Büyük öğrenme eğrisi. Tüm bilgiler için bir milyon teşekkürler. John, toplu pitch RC helikopter ipuçları böyle büyük bir bilgilendirici kitap yazdığın için teşekkür ederiz. Çalıştığım okulun büyük spor salonunda … … bir bıçak 400’ü kapalı bir yerde Uçuruyorum. Düşünmek istediğimden daha yaratıcı yollar öğrendim. Kit ile birlikte gelen manuel bana yararlı olmak için yeterli bilgi vermez ve ben sizin gibi bir kitap arayan tüm yerel hobi mağazaları aradım.

HELİKOPTER SALDIRISI 3D hilesi

Bugün bir iş arkadaşım bana kitabının kopyasını gösterdi ve tam da aradığım şey buydu. Tüm biz hüsrana uğramış başlayanlar için bilgi ve deneyim paylaşımı için teşekkür ederiz. Ben tüm hayal kırıklığına uğramış arkadaş broşürler için kitap almak için nasıl adres ve bilgi aktarmak için emin olacaktır. 12.95 de tüm “nasıl” kitaplar maliyet ve sizin sahip olmadığı tüm bilgilere sahip ne üçte birini şarj ediyoruz.  Tekrar teşekkürler.
John, ben bu hobi içine ilk adım atmak için web sitesi ve ebook kullanılan beri, sana ilerleme bir güncelleme vermek düşündüm. Şimdi 4.haftadayım, ve Bıçağım 400’de bu noktada 70 pille uğraştım.  FF uçuşuna, buruna, buruna, figür eights ve stall turnelerine açığım. Oh, ve eğitim malzemeleri bu hafta erken saatlerde çıktı. Ben önümüzdeki hafta ya da iki boş yukarı hareket beklentisiyle biraz benim baş hızı cranked ettik, ve ben ilk rulo girişimi umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir