Harry Potter hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Harry Potter: Hogwarts Mystery hileli apk  v.2.5122

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=BT5qHuz_dvQ&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Harry Potter hileli indir, Harry Potter hileli apk, Harry Potter hilesi indir, Harry Potter mobil indir, Harry Potter telefon indir, Harry Potter apk, Mystery, Harry Potter: Hogwarts Mystery apk, 

Harry Potter mobil indir

J. K. Rowling 1995 yılında Harry Potter ve filozof taş için El yazmasını tamamladı. Christopher little tarafından temsil edilen el yazması düzinelerce yayıncı tarafından reddedildi. Editörler hikayenin uzunluğunu ve siyasi yanlış okul yatılı odaklanmak ret nedenleri olarak gösterdi. Bloomsbury sonunda el yazmasını aldı … … ve 500 hardback kopyasının ilk baskısını istedi. İki yüz kopya, 1997 yılının Haziran ayında kütüphanelere gönderilen 300 adet mağaza rafları ile hit. Daha sonra bu yıl, kitap İngiltere’de Ulusal kitap Ödülü ve Nestle Smarty kitap ödülü altın madalya kazandı. Bu ödüller, olumlu eleştiriler ve ağız kelime ile birlikte, kitap iyi ay meselesi bilinen yapılmış-daha büyük ek baskı alacak sağlanması. Yayımlanmasından iki yıl sonra filozof taşı İngiltere’de 300.000’den fazla kopya satmıştı.

 Harry Potter: indir

Filozof taş bile kitapçılarda görünmeye başlamadan önce, birkaç Amerikalı yayıncı Amerikan yayıncılık hakları için bir ihale savaş meşgul. 1997 yılının Nisan ayında Scholastic Corporation’dan Arthur A. Levine, 105.000 $ ‘ dan fazla – Levine herhangi bir yazar ödemişti-ilk kez Roman yazarı bırak. Scholastic, “filozof” kelimesini “büyücü” ünvanıyla değiştirmiş, Amerikalı çocukların eski tarafından ertelenmesinden korkuyordu. Harry Potter ve büyücünün taşı Ekim 1998’de Amerika Birleşik Devletleri’nde tartışıldı. Aralık ayında, kitap New York Times bestseller listesinde ilk kez ortaya çıktı. Bu süre 2000 yılında çocukların kitap listesi için ayrı bir liste yaratana kadar genellikle 79 ardışık hafta boyunca ilk üç slot birinde, orada kaldı. Roman ABD’de çok sayıda onur topladı 1998 yılında yayınlanan haftalık En İyi kitabı dahil olmak üzere.

2012 yılı itibariyle filozof taşı, Latince ve Eski Yunanca dahil 74 dile çevrilmiştir. Romanın 107 milyondan fazla kopyası dünya çapında satıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir