Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk v1.0.5 Sinirsiz Para Hileli, savaşma ve hayatta kalma oyunu seven yeğenlerim, tarafından oldukça sevilmekte. Yapımcılık görevini ise Brickworks Games ve KEFIR games tarafından üstlenmiştir. Amacımız, dünya içinde hayatta kalmak ve kendimizi geliştirmek.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk indir, Grim Soul Dark Fantasy Survival hile, APK Oyunlar, hileli apk indir, apk dayi, hileli dayi, Grim Soul Dark Fantasy Survival

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk

Uzun bir savaş dönemi uzun bir barış dönemi ile yerine geçtiğinde … … çok sayıda samuray kendilerini gereksiz buldular. Kılıç savaş okullarının çoğu bu dönemde doğdu. (Kayıt üzerinde 600 farklı okullardan söylendi, ama bu rakam ulaşıldı nasıl veya ne kadar doğru olduğundan emin değilim.)Modern zaman (1868)-)Tokugawa shogunate sonunda düştüğünde, İmparator Meiji güç aldı, modernizasyon Meiji-restorasyon olarak bilinen zaman başladı. Samuraylar, kendi sınıflarının işareti olan uzun ve kısa kılıç çifti daisho’yu taşıma hakkı da dahil olmak üzere, eski ayrıcalıklarından mahrum bırakıldılar. Kılıç pazarı yok.çoğu Smiths başka bir gelir kaynağı bulmak zorundaydı. Artan militarizm ve daha sonra savaş bir kez daha kılıçları gerekli kılırken, bunların çoğu fabrikalarda kitlesel üretildi.

Neyse ki 1953’te kılıç üretimi yeniden yasal hale geldi ve neredeyse ölü gelenekler yeniden canlandı. Hala hayatta olan yaşlı ustalar var.gelecek nesillere öğretebilecek. Şimdi bazı 250 çalışan Smiths, güzellik ve kalite hatta en iyi geçmişte üretilen eşleşen kılıç üreten vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir