grand battle royale hile

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Grand Battle Royale: Pixel War APK v.2.11.55, pixel oyunlar arasında gerçekten popüler olmaya başladı. 100Mb altı olmasına rağmen inanılmaz gerçekçi ve uzun oyun. Zaten indirme sayısı da oyunumuzun ne kadar güzel olduğunu anlatıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

grand battle royale hileli apk indir

Hey! Oyun birçok “savaş Royale” türü bugün var, neden bu oyun diğerlerinden daha iyidir:
Kurulum tamamlandıktan sonra ek yüklemeler olmadan 100 MB daha az, sorunsuz çalışır ve cihazınızın aşırı ısınmasına neden olmaz. Hiçbir sahte botlar oyuncular, sadece gerçek online oyuncular vardır. Ve oynamak ve sevimli görünmek eğlenceli

Grand Battle Royale Sezon 2018! Eğer askeri blocky piksel oyunları ve battle Royale oyunları gibi o zaman kesinlikle Grand Battle Royale gibi olacak!

Yeni massive open world oyunu oynarken online multiplayer oyunları savaş! Savaş alanlarında hayatta kalmak, çekim becerilerini geliştirmek ve ücretsiz yeni PVP taktik geliştirmek!
Ölü adadaki hayatta kalma uçaktan atlayın, en iyi ganimeti bulun, düşmanları öldürün. Oyuncular silahsız adanın etrafında yayılır ve bulmak ve rakipleri ortadan kaldırmak için çeşitli silah ve öğeleri kullanmak gerekir. Yapabileceğiniz en iyi silahları bulun: saldırı tüfek, piksel silah, smg, tabanca ve diğer silahlar. Her rakip alarak savaş hakim ve son kurtulan #1 olmak! Piksel silahını al ve ateş et!

Savaş alanlarının konumu gizemli bir mavi bölge ile çevrili denizde bir yerde ölü şehir ile uzak bir adadır. Ana görev güvenli bölgenin içinde kalmak ve tüm düşmanları ortadan kaldırmak.

Özellik: Pixel Graphics & blocky karakterler: komik blocky karakterler gibi savaş ve oyun tarzınızı gösterir. Diğer oyunculara karşı silah oyunları hayatta!Online multiplayer oyunlarda savaş: dünyanın dört bir yanındaki oyunculara karşı yoğun PvP oyun! Silahlar rastgele görünür, bu yüzden iyice yerde arama! Daha fazla silah toplayarak hayatta kalmak böylece diğer oyuncular üzerinde bir avantaj var. Gerçek 3D blok hayatta kalma oyunları gibi, herhangi bir piksel blok grev skins satın alabilirsiniz. Kapmak bir piksel silah ve savaşa dalmak: eğlenceli piksel grafik yoğun çekim savaşları için harika! Büyük radyasyon Adası bu gody city oynarken hayatta kalmak zorunda yerdir. Çok oyunculu oyun indirmek için kesinlikle ücretsiz online oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir