DREAM LEAGUE SOCCER 2018 Hileli APK full indir 18

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

DREAM LEAGUE SOCCER (Dls) 2018 Hileli APK indir

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=UmOr5mJK-qo&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun Tanıtımı ve etiketleri

DREAM LEAGUE SOCCER indir

 Manchester City bir kez daha önde gelen Lig şampiyonu, West Bromwich Albion’un eski trafford’da Manchester United karşı zaferi nezaket. Sonuç, doğal olarak, birçok büyük bir şok olarak geldi, Kızıl Şeytanlar buz onların promosyon kutlamaları koymak için Pep guardiola’nın taraf mağlup beri sadece bir hafta içinde olduğu göz önüne alındığında. Baggies onlar serbest düşme eşiğinde olduklarını ve bu nedenle, onlar ‘kaybedecek hiçbir şey’ zihniyet vardı tam olarak bilerek oyuna geldi. Ama bu aşamada, bu tür şeyler önemli değil gibi görünüyor. Kendi arka bahçesinde birleşmeyi hayal kırıklığına uğratmak istediler, ve birden fazla şekilde, hedeflerine ulaştılar.  Bu, West Brom’un 12 Ocak’ta Brighton & Hove albion’a karşı oynadığı son maçta  dört Lig maçı kazandığını düşündüğünüzde  bu kaybın ne kadar büyük bir kayıp olduğunun bir işareti. Bu onların çok daha fazlasını yapma yeteneğine sahip olmadıklarını önermek değil, çünkü açıkça var, ama United bu öğleden sonra büyük bir şekilde topu gözlerini aldı-birden fazla şekilde.

Batı bom, evlerinden gelen her türlü ileri hareketi etkisiz hale getirebildiğinden, ilk yarı sıkıcı çağırmak iltifat olurdu. Romelu lukaku son düdüğü patladıktan sonra şikayet etmek için bir çekişme kaynağı birleşmiş bir yarım kalpli ceza Temyiz önce, inanılmaz iyi oynadı Ben foster, tarafından kurtarıldı bir şans vardı.

Yaşlı Trafford sadık umutsuzca yerdeki ruhları yenilemek için çalıştı, ama hiçbir şey işe yaramadı. Bazı iddialar, Tottenham Hotspur karşı yarı final Fa Kupası bekliyoruz iddia edecek, ama yine de her şeyi vermeye devam ediyor, sonuçta, çünkü, Premier Lig unvanı tehlikede.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir