Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Crazy Taxi Tycoon APK v1.54.12

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, hileli apk, tycoon hileli apk, Crazy Taxi Tycoon APK indir, Crazy Taxi Tycoon APK, taksi android oyna, android oyun indir, Crazy Taxi Tycoon para hile,

Crazy Taxi Tycoon APK hileli apk

New York City’de ilk taksicab şirketi 1897 Temmuz ayında 12 elektrik hansom cab koşmaya başladı Elektrikli arabası ve vagon şirket oldu.
Şirket daha sonra Elektrobat elektrikli araba inşa ve kadar vardı 100 kadar 1899 toplam çalışan taksiler. Bu 1907 yılında bir yangın şirket araçlarının 300’ünü yok etti ve Bu da onu kapattı. At arabaları bir kez daha New York civarında bir ulaşım aracı haline geldi.
Aynı yıl, Harry N. Allen Fransa’dan 65 benzinli araba ithal ve New York Taxicab şirketi başladı. Kabinler aslında kırmızı ve yeşil boyanmış, ama Allen uzaklardan görünür olması için hepsini sarı repainted. 1908 yılında New York Taxicab şirketi 700 taxicabs işletiyordu.
Bir on yıl içinde birkaç şirket iş açtı ve taxicabs çoğalmaya başladı. Ücret mil başına 50 sent, sadece nispeten zengin için uygun bir orandı.

1920’lerde, sanayiciler vergi piyasası potansiyelini tanıdı. General Motors ve Ford Motor şirketi gibi otomobil üreticileri Fleet kullanmaya başladı. En başarılı üretici, ancak, Checkered Kabin üretim şirketi oldu. Morris Markin tarafından kurulan Checker cabs, 20.yüzyılın ortalarında kent hayatının en tanınabilir sembollerinden biri haline gelen büyük sarı ve siyah taksiler üretti.
1937 yılında Belediye Başkanı Fiorello H. La Guardia, Haas Yasası’nı imzalayarak, bugün yürürlükte olan taksi ruhsatları ve madalyon sistemini tanıttı. Kanun, lisans sayısını 16,900 ile sınırlandırmıştır. Madalyonlar şimdi filo madalyonları 600.000 $topping ile yüz binlerce dolar değerinde 2007.
1967 yılında, New York City tüm “madalyon taksileri” resmi olmayan sürücüleri kesmek ve resmi taksiler daha kolayca tanınabilir hale yardımcı olmak için sarı boyalı olması emretti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir