Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Çılgın Sürücü Polis Vazife 3D Apk v.1.325.777 İndir, bir hafta önce istenmişti. Sürüş simülasyonu seven yeğenlerim için oldukça güzel oyun. Oyun tasarlanırken, amerikanın aksiyon tarzı kullanılmıştır. Oyun, bu yönünden dolayı GTA alternatifi olarakta biliniyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Kırık linkleri bize iletmeyi unutmayın.

oyun etiketlerimiz

Çılgın Sürücü Polis indir

Taktik vurgular ve ikinci kararlar bölünmüş yapmak için zorlar yukarıdan aşağı atıcılar taze almak. Sivilleri kurtarma, Silahsızlanma ve suçluları tutuklama; ve hatırla – ilk ateş etmek bir seçenek değildir.

Teslim sistemi, şüphelileri şiddete başvurmadan yakalayabilmenizi sağlar. Onlara yakın bir uyarı atış ateşleme veya melee combat meşgul onları teslim nasıl sadece birkaç yolu vardır.
Ortağınıza emir verin Rick Jones. Onu akıllıca kullandığınızdan emin olun – takım çalışması, sonuçta, başarının anahtarı. Buna ek olarak, eşiniz yönlendirme onun doğruluğu ve refleksleri artırır, Bu yüzden onu yalnız bırakmamak daha iyidir.Rastgele yerleştirilmiş suçlular, rehineler ve kanıtlar her yeni koşuyu eşsiz hissettiriyor.. Her zaman yeni ilginç durumlar ve fırsatlar yol, çevrenizdeki dünyayı yeniden değişiklikler.
Bir polis memuru olarak, kapı kameraları, kapı patlama ücretleri ve diğerleri de dahil olmak üzere son-of-the-line polis ekipmanları, erişim olacaktır.

Tüm adımları ve eylemleri gerçek zamanlı olarak puanlanır . Kaba oynamak, bir sonraki göreve ulaşacak kadar yüksek bir sonuç elde etmez – bu yüzden bunu aklınızda tutun!
Yerel ve online işbirliği . Bir arkadaşla seviyeleri tamamlamak çok eğlenceli gibi geliyor, değil mi?
Tüm dünyada bir tam ölçekli editör oyuncu ile şaşırtıcı atamaları bin oluşturabilirsiniz.
Amerikan mirası sözlüğü (4.ed., 2001) sosyalleştirilmiş tıbbı “hastane ve tıp hizmetleri için bir sistem ” olarak tanımlamaktadır.” Bu, sosyalist sistemlerin inşasında önemli bir işçilik için yer bırakıyor. Örneğin, Büyük Britanya, Küba, Finlandiya ve İsviçre’deki sosyalleşmiş tıp sistemleri bu tanımla uyumlu, ama monolitik kadar uzaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir