CATS Crash Arena Turbo Stars 2.7 hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

CATS Crash Arena Turbo Stars hileli apk v.2.8, hilesi az bulunan oyunlar arasında yer alıyordu. Amacımız, sevimli kedimiz için en iyi arabayı yaratmak ve diğer oyunlarla oyun savaşları kazanmak. Bunun için hem iyi taktik kurmalı, hemde uygun ücretli harcama yapmanız gerekiyor. Bunlar için size hem hileli apk, hem oyunumuzun taktik videosunu gönderiyorum. Böylece hem taktikleri öğrenebilir, hem gereksiz harcamalardan kurtulabilirsiniz. İyi oyunlar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

taktik video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=KGGb-XXoPmY&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

CATS Crash Arena Turbo Stars 2.7

kedicikler! Yeni güncelleme, biz büyük ölçüde son oyunun odak değişti. Ana hedef artık son prestij seviyesine ulaşmak ve lider panosunun üst hakim. Şimdi nihai parçaları toplamak gerekir. Ne zaman yeni bir şampiyonluk aşamasına gelsen, ünvandan sonra bile sonsuza kadar seninle kalacak bazı nihai parçalar elde edersin. Bir prestijten diğerine ne kadar hızlı ilerlersen, o kadar daha mükemmel parçalar elde edersin. Belirli bir bölümü yükseltmek için, benzer parçaları içine birleştirmek gerekir, çünkü nihai parçaları bir sürü alma önemlidir. En yakın gelecekte birçok prestij seviyesi ekleyeceğiz, ama her şeyin yolunda gittiğinden emin olmak için prestij kapağını 20’ye yükseltmeye başlıyoruz.Nihai parçalar yeni özel garajda nihai makineleri bir araya sağlar. Onlar mevcut liglerin yerini Ultimate ligs denilen yeni aktivite rekabet.

CATS Crash Arena Turbo Stars taktikleri

Çoğunuz melee silahlarının yeterince rekabetçi olmadığından şikayet ediyordunuz.bu yüzden Stinger, matkap ve testere hasarını arttırdık.Biz diğer silahlar için olduğu kadar lazerler için etkili olmamak toolboxes ile sorunu düzeltildi:Alet kutuları formülünü değiştirdik, böylece lazere daha fazla zarar verecekler. Hasar numaraları şimdi doğru saniyede zarar çevirir.
Lazerin aşırı yüklenmesini engellemek için temel hasarı azalttık.
Minigun temel hasar, hem de Minigun yangın oranı arttı (saniyede 3 çekim 5 çekim), ancak bu silah için toolboxes etkisi çok fazla overpowered olmasını önlemek için düşürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir