Bus Simulator hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Bus Simulator 17 v1.0.0 PARA HİLELİ APK,

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
bus-simulator-17-v1-0-0-mod-apk-para-hilesi

KURULUMU

Bus Simulator 17 v1.0.0 SD DATA dosyamızı indiriniz ve zip çıkartınız.  “com.ovilex.bussimulator17” ve android/obb klasörünü buluyorsunuz ve içene atıyorsunuz (Klasör yoksa siz oluşturun)

Bus Simulator 17 v1.0.0 MOD APK Bunu kurun ve oyuna giriş yapınız.
Bus Simulator 17 1.0.0 para hile apk : Bunu kurduğunuz zaman paranız eklenir.
Ayrıca reklamlar kaldırıldu.

UYARI : Anlatığım şekilde oyunun kurulumunu gerçekleştirin aksi takdirde, oyun açılmayabilir.

KURULUMU


Bus Simulator hileli apk indir


Bu wiki Hoşgeldiniz. basit olarak , birkaç yıldır aktif değilim. Anlıyorum. Gemiyi şekillendirmek için bu wiki ‘ yi canlandırmayı planlıyorum. Başlamak için, ben de birkaç mods gibi üç yönetici işe olacak. Sizin göreviniz, otobüsler hakkında mümkün olduğunca çok sayıda sayfa oluşturmaktır, bunlarla sınırlı olmamak üzere, dünyanın dört bir yanındaki otobüs yolları, farklı türdeki otobüsler ve otobüslerin geçmişi. Ben de bu wiki için oldukça birkaç şey tasarım mümkün olacak bu yüzden oldukça iyi bir tasarımcı oldum söylemek istiyorum. Her neyse, elimden geldiğince bu wiki ‘ ye yardım edeceğim. Lütfen ona iyi bir ek olacağını düşündüğünüz herhangi bir bilgi ile herhangi bir sayfa düzenleme yapın. Lütfen otobüsler hakkında bir sayfa ekleyin, özellikle İngiltere veya İrlanda dışında olanlar, dünyanın dört bir yanından otobüsleri hakkında bilen insanlar tarafından gelmek zor olduğu gibi.
Otobüsün Grand Theft Auto serisinde birkaç yorumu var. Bu GTA2, GTA IV ve GTA Chinatown Wars normal toplu taşıma OTOBÜSÜDÜR, diğer gta bir okul otobüsü ya da sanayi otobüsü gibi görünüyor iken ‘ s. Gta2’de, bir otobüs birkaç dakika bekledikten sonra otobüs duraklarında görünür. Başka bir gta içinde, bir koç stead durur otobüs duracaktır. GTA San Andreas otobüs yedi yolcu kadar taşıyabilir, hangi cj’s recrutes yedi maksimum sayıda taşımak için ideal bir araç yapar. Okul otobüs sürümü sadece bir sürücü ve bir yolcu taşıyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir