Boom Beach Hileli Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v21.87.2 Hileli Apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir, 

Boom Beach Hileli Apk İndir

Hatta boom Beach, elmaslar özellikle önemlidir, onlarla bina ve asker inşaat hızlandırmak gibi. Eğer coveted premium para kazanmak gibi, burada harcamak için bazı büyük yollar öğrenebilirsiniz.

Karta dikkat edin (Archipelago), çünkü göğüslerde düzensiz aralıklarla görünür. Çoğu zaman içinde bulunan birkaç Boom Beach diamonds vardır. O yüzden gözlerini dört aç.
Denizaltıyla daldığınızda, Boom Beach diamonds’ı bulabilirsiniz. İş başlamadan önce, mutlu kaç Boom Beach diamonds görevin tamamlanmasından sonra alırsınız göreceksiniz.
Birçok başarıları fethetmek ve elmas ile ödüllendirilir çünkü Boom Beach pois.  Tanklar Boom Beach birçok hit alabilir ve onlar da daha fazla ateş gücü var. Ne yazık ki nispeten yavaştırlar. Bu nedenle genellikle düşük sağlık olan ünitelerin korunması için kullanılır.
Tankları ‘cam top’ ünitelerinden önce yerleştirin, böylece daha uzun süre hayatta kalabilirler. Bu taktik ile daha verimli mücadele elde edebilirsiniz.  Büyük bir aralığı var çünkü mümkün olduğunca geri bir kule yerleştirin.

Boom Beach Hilesi

Eğer bir kuleyi yok etmek istiyorsanız, şok bombalarına saldırmalısınız.Ağır birim boom Beach mükemmel bir saldırı birimidir. Gerçek bir takım oyuncusu. Özellikle Riflemen ya da Zoookas’a çok fazla koruma sağlıyor. En iyisi onu tankların arkasına yerleştirip daha uzun ateş edebilmeleri.
Boom Beach ağır bir birim havada uçuyor eğer mümkün olduğunca askerlerden uzağa onu proje gerekir. Eğer patlarsa, askerlerinize zarar verebilir. Bu yaklaşan patlama düşman askerlere karşı avantajınıza kullanılabilir.  Gruplar boom Beach’te çok fazla koruma sağlarlar. Onlar çok az yalnız ama gruplar oldukça etkili yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir