Boom Beach Hileli Apk full apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Boom Beach v1.32.87.2 Hileli Apk

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=NDjsOqws_yE&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

Boom Beach Hileli Apk indir, Boom Beach Hileli Apk link, Boom Beach Hileli full indir, Boom Beach para hilesi, Boom Beach Hileli apk indir, 

Boom Beach Hileli Apk İndir

17 Mayıs Perşembe günü saat 7:00’de, Cannon Beach History Center & Museum ücretsiz topluluk konser verecek. Müze Cannon Beach Topluluğu ve ötesinde tüm kim katılmak isteyenler için şiir müziği sunarak devam destek için teşekkür etmek istiyorum.

Program denir, “kelimeler ve müzik buluştuğu.” Chris Lee ve Colleen O’Brien Amerika Birleşik Devletleri boyunca yüz elli (ve sayma) mekanları üzerinde bu çoklu medya programı sundu. Bir vibraphon, çello ve sesi şiirle birleştiriyorlar. Onlar Jack Kerouac, Walt Whitman, Robert Frost, Emily Dickinson, Rumi ve daha eserleriyle caz birleştirdiler. Dünya standartlarında bir oda caz ikilisi fotoğraf ve şiirlerin seçilmiş bölümlerini bir slayt yer alacak. Bir yorumcu Lee ve O’Brien hakkında söylemek vardı, “Shakespeare’den Robert Frost ve Maya angelou kadar müzik ve şiir keyifli bir toplantı. Bestecilerin şiirin söylenmesi için müzik yazdıkları klasik sanat şarkısının geleneğinde, oda caz müziği ikilisi şiir, enfes müzik ve görsel görüntüleri eşsiz bir çoklu ortam deneyimi için birleştirir.”

“Müzisyenler Chris Lee ve Colleen O’Brien ile Poetrymusic’i tavsiye edebilirim. Eğer caz seviyorsanız ve şiir seviyorsanız, bu program iki inanılmaz bir karışımdır. Chris vibraphone, kutu davul ve kare davul çalar, Colleen çello çalar ve caz tarzı vokal için mükemmel derin bir rezonant ses vardır süre. Şarkı sözleri şiirler, Maya angelou’dan Robert frost’tan Pablo Neruda ve Shakespeare’e kadar her şey!! Güzel şarkı ve müzik haline ve oyuncular arkasında bir ekranda kelime ve fotoğraf döküm tarafından desteklenmektedir. Seyirciler transfer edildi. Hepimiz çok özel ve eşsiz bir şey yaşadığımızı hissediyorduk. Müzik ve performans seçilen şiir ve edebiyat için anlam yeni katmanları ortaya koydu. Edebiyat ve müziğin olağanüstü bir kaynaşması. ” Tina Smith, Stevenson/Kuzey Bonneville Toplum Kütüphanecisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir