bizim çiftlik hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 son güncelleme: 15 nisan 2018

Bizim çiftlik hileli apk v.2.1.33, yeğenlerim tarafından uzun zamandır isteniyordu fakat yeni ekleme fırsatı buldum. Oyunumuz online modu olduğu için bazen hilesi bulunması zor olabiliyor, bunun için vakit alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton
Dayınızı sosyal medyada paylaşmayı unutmayın

oyun etiketlerimiz

 bizim çiftlik hilesi

 İpucu Üç: Zeke Dikkat

Bu eski hippi daha önce sadece bir tatil veya oyunun önceki enkarnasyonları özel karakter olarak gösterilmiş olsa da, burada bir vagabond ve büyük bir ticaret ortağı olarak. Bir kez otobüs kilidi durdurmak var, gizem tomurcukları (choco chunk ve peynir tomurcukları) değiş tokuş edecek bir scruffy eski karakter aramak için emin olun her türlü malzeme için. Şimdi, bir sonraki doğal soru “gizemli tohumlar almaya nasıl giderdim?” Basitçe, bekle. Her 24 saatte bir büyüdüğünüzde bedava gizemli bir tohum alacaksınız. En kısa sürede bu tomurcukları, paralar veya bud bucks büyüyebilir olarak, fark ettiğinizden emin olun.İpucu dört: pot dolar için bahis HedgeGizem tomurcukları tomurcukları, paralar ve dolar büyük bir kaynağıdır.Gizem tomurcukları tomurcukları, paralar ve dolar büyük bir kaynağıdır. Ücretsiz oyunlar ile beklenen olarak, her zaman oyun kolaylaştırmak için bir şey satın almak için Seçenek ve geliştiriciler biraz nakit vardır. Eğer para harcamak için eğimli değilseniz, her iki tarafın da kar için yollar hala vardır. Ücretsiz pot dolar almak için, aşağıdaki yapabilirsiniz:

 bizim çiftlik hilesi

Birinci yöntem: dolar sayınızın yanındaki + sembolüne dokunun ve serbest POTBUCKS seçeneğine dokunun. Sonra, size ücretsiz pot dolar sağlayacak farklı teklifler için üçüncü bir kayıt gönderilecektir. Herhangi bir kişisel bilgiyi ifşa etmene gerek yok. İkinci yöntem: dispanser içindeki TV’ye dokunun ve birkaç reklamını Pot dolara izlemek için. Günde en fazla üç reklam izleyebilirsiniz.

Yöntem üç: arkadaş Bitki sulama, çizme işçi ve spidermit ezme gibi oyun ile ilgili görevleri yapmak tüm size kuruş reklam tahammül gerek kalmadan verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir