Asia Empire 2027 hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción


Asia Empire 2027 hileli apk v1.35.774,  uzun zaman önce yeğenim tarafından istemişti, fakat oyunun hile sürümü yayınlanmamıştı. Aradan geçen zaman sürede de oyunun hilesi çıktı ve hemen ekledim. Strateji ve savaş oyunu seviyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum. Gindis Games tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, android üzerinden indirmeye açık. Türkçe dil paketi mevcuttur.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar

Asia Empire 2027 hileli apk

Tarihsel uygulamada Orta Asya terimi Asya kıtasının kalplerinden çok daha büyük bir alan tasarlar. Eğer dönemin tuhaflığı olmasaydı, orta avrasya’dan bahsetmek daha iyi olurdu, bu da büyük Avrasya Landmass’ın kendi kendine farklı bir sedanter uygarlığı geliştirmemiş parçalarından oluşuyordu. Fakat Orta Asya’nın gerçek sınırları tarihte herhangi bir zamanda arasındaki ilişki ile belirlenir ikisi karşı ama tamamlayıcı. Bu denklem, uygar uygarlığın sedanter ve göçebe barbar ile çok sık öne sürülen bir denklemdir, ancak yanıltıcı bir denklemdir. Avrasya’daki iki grup arasındaki en önemli fark muhtemelen uygarlığın fiziksel çevreyi değiştirmek ve yönetmek için başarılı bir girişimidir, oysa barbar genellikle ustaca bir şekilde avantaj elde etmek için onu kullanır. Özünde, Orta Asya tarihi barbarlığın tarihi ve baskın özelliği bazen gizli, bazen açık çatışmadır hangi barbar medeni ile çatışır. Orta Asya tarihinde iki temel Fetih şekli belirgindir: silah ve kısa ömürlü sonuçları ile gerçekleştirilen barbar, ve teknolojik üstünlük ve emme ile elde medeni yavaş, oldukça belirsiz olan bu.

Orta Asya tarihçi için temel zorluk yerli yazılı kaynakların kefaret ve göreli latentlik yatıyor. Türkçe dilinde yazılmış ilk aborjin kaynaklar, 8.yüzyıldan itibaren CE ve benzer değerdeki kaynak materyallerinin 13. yüzyıla kadar kullanılmamaktadır. Orta Asya ile ilgili yazılı kaynakların çoğu çevreleyen sedanter medeniyetler ve hemen hemen her zaman önyargılı barbar karşı; en önemlisi Çin, Yunanca, Latince, Arapça ve Farsça vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir