8 BALL POOL hilesi apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

8 Ball Pool hileli apk v.3.13.4

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

8 top bilardo salonunda, siyah topu potalamaya ne kadar yaklaşırsanız o kadar az zaman kazanırsınız. Bunun gibi durumlarda, kazanmak veya kaybetmek arasındaki fark nişan dokunun olabilir. Yapmanız gereken tek şey mobil ayarlar menüsünde hedeflemek için dokunun etkinleştirmek ve sonra sadece bir Oyun sırasında hedeflemek istediğiniz topa parmağına dokunun – ve sihirli gibi, işaret yeniden konumlandırmak olacaktır.

Eğer isteka topu bir hedef topla temas halinde yapışık ve o topa normal atışa izin veriliyorsa atış sonunda hedef top hareket ederse isteka topu hedef topa çarpmış sayılır.isteka isteka topu ve hedef top temasıyla üçüncü bir topu hareket ettir memeye dikkat ediniz. İşaret parmağınızla sürüklemek yerine, ekrana dokunup pozisyona geçebilirsiniz. Tabii ki, hedef için dokunun mükemmel atış çizgisini değil: hala topu pot için hedefinizi ayarlamak gerekir. Ama bu seni biraz zaman kazandırabilir ve o son kritik atışı asla aceleye getiremeyeceğinden emin olabilir. Belki meşgul bir insansınız, ve başka bir şey yaparken cep telefonunuzda 8 top bilardo oynamak ister – TV izlemek, güzel bir yemek yemek, ya da belki arkadaşlarıyla konuşmak. (Sorun değil, biz tamamen sizin %100 bölünmemiş dikkat 8 top Bilardo vermiyoruz rahatsız değiliz. Hayır, gerçekten.

 8 BALL POOL hilesi

Neyse. Eğer çok görevli bir insan iseniz, o zaman titreşim ayarı sizin için. Bunu açmak, rakibinizin dönüşü sona erdiğinde cepinizin titreşeceği anlamına gelir ve oyun size geçer. Bu da demek oluyor ki, Asla şansınızı kaçırmayacaksınız çünkü soğanları dilimlemekle, futbol izlemekle ya da gerçek hayatta bilardo oynamakla meşguldünüz. Hayır kılavuzu katers denemek ister misiniz, ama yüksek kazıklar tarafından ertelendi? Biz herhangi bir yönerge olmadan mobil üzerinde offline uygulama seçeneği ekledi, böylece nasıl çalıştığını ile kendinizi tanımak. Sadece çevrimdışı modda Kılavuzu devre dışı bırak seçeneğini kullanın, sonra menüden uygulama çevrimdışı seçin ve yüreğinizin içeriğine yönergeleri olmadan oynayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir