8 BALL POOL hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

8 Ball Pool hileli apk v.3.13.4

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, 8 BALL POOL hileli indir, 8 BALL POOL hileli apk, 8 BALL POOL hilesi, 8 BALL POOL indir, 8 BALL POOL apk indir, bilardo oyunu indir.

 8 BALL POOL apk

Mehen’den bir aslan oyunu parçası
Mehen için hiçbir kural keşfedilmemiş olsa da, Hyena oyunu olarak bilinen benzer bir Arap oyunu, bazı özellikleri paylaştı. Bu nedenle, Hyena oyununda kullanılan oyun mehen oyunu uyacak şekilde uyarlanmıştır.
Oyuncular her biri altı mermer ve bir aslan ile başlar. Yukarıda tasvir edildiği gibi zar sopa hareketi belirler. Oyuncular kuyruğundan başlar, tahtanın dış kenarı boyunca, ve yılan başının oturduğu yere doğru hareket eder. Oyuncular mermer parçaları ile merkeze yarış. Bir mermer merkeze ulaştığında, hareket geri döner ve oyuncular yeniden başlangıca doğru hareket eder. Aslan parçası oyuna alınır. Bu yırtıcı parça bir rakibin mermer parçalarını yakalamak (yemek) için kullanılır. İnsanlığın en uzun koşucu oyununun ilk kanıtı
Oyun uzun süredir ölü sanılıyordu, 2000 yıl önce tavla yerine geçti. Ancak, oyun tutkunları Irving finkel oyunun kuralları eski bir taş tablet oyulmuş keşfetti. Daha sonra modern Hindistan’dan aynı oyun tahtasının şaşırtıcı bir fotoğrafını gördü. Kısa bir süre sonra, finkel bir çocukken aynı oyunu oynayan emekli bir öğretmenle tanıştı. Bu dünya tarihinin diğer daha uzun oynadı ur Kraliyet oyunu yapar.
Oyun adını Irak’taki ur Kraliyet mezarları içinde kuruluşundan alır. Firavun’un mezarında bir dizi de vardı. Ur Kraliyet oyunu iki set, bir siyah ve bir beyaz, yedi marker ve üç tetrahedral zar (4-taraflı zar) ile oynand

 8 BALL POOL hilesi

Royalty arasında Yönetim Kurulu oyunlarının popüler büyüme ile, onlar hızla işçi sınıfı tarafından kabul edildi. Kısa bir süre sonra dini inançlara bağlandılar. Mehen gibi bir oyun.
Oyun nasıl oynanır tam bir dizi olsa da hiç bulunamadı, biz oyunun Deity mehen temsil ettiğini biliyorum. Güneş kült, Mehen’i güneş Tanrısını saran dev bir yılan olarak tasarladı (oyun tahtasının kendisi bunu taklit eder). Bir noktada, belki de eski Krallık bile önce, oyun ve Tanrı iç içe geçmiş oldu. Oyun basit bir eğlenceden fazlası oldu. Bunun yerine metinler ve düşünce Serpent Tanrı ile eşanlamlı oldu. Tim Kendall, eski bir Mısırlı tarihçi, bu Tanrı oyun ya da zaten varolan bir mitoloji esinlenerek olup olmadığını bilmek mümkün değildi inanıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir