WWE mobil indir (hileli apk)

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Wwe Mayhem hileli apk 3.4.12  son gücellenen versiyon ile tekrar karşınıza geliyor.
Dayınız uyarıyor: Bu hareketleri evde denemeyin!

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

wwe hileli indir, wwe hileli indir, wwe apk indir, wwe hileli indir, wwe hilesi, wwe Mayhem  hileli indir, wwe Mayhem  hilesi, wwe Mayhem  hileli apk indir, Mayhem hileli apk,

WWE hileli APK İndir

Daha önce belirtildiği gibi, WWE Hall of Famer Jim Ross son zamanlarda Edge ve Christian E&C Pod Awesomeness üzerinde yakaladı. Diğer şeylerin yanı sıra, ‘J. R.’ onun arka plan yayındayken WWE yetenek ilişkileri konser nasıl aldıklarını konuştuk. Ayrıca, Edge ve Christian Ross onların profesyonel güreş odysseys yolda onlara yardımcı nasıl hikayeler paylaştı.

“Sabbotiklerimden biri, döndüğümde Vince beni J. J. dillon’a yardım etmeye götürdü  çünkü benim için başka bir yerleri yoktu. Ve bir noktada, geri döndüm ve kesinlikle, şüphesiz, ” sorma – tekrar televizyonda olmayacak.” Ben de ” iyi ” dedim. Ya yapımcı ya da yetenek ilişkilerinde çalışacaktım.”Ross açıkladı, “benim büyük işim J. J.’e yardım ediyordu   sonra aniden, Shane ve Marissa evlenmeden önceki Cuma   J. J. Bolt ve güzel bir şekilde değil. Çok kızgındı, üzgündü, ve benzeri. Onun sorunları vardı ve J. J. çok iyi bir adam, gerçekten iyi bir adam. Neyse, J. J. gitti, ve o zaman, arsa kalınlaşır, ben Güney Afrika’da Bruce Prichard ile bir TV programı üretiyorum. Bruce, konuşmanın nasıl geçtiğini tam olarak hatırlayamadığımı söylüyor.ama hemen biliyordum ve J. j.’den ayrıldığını söyledi. ve sonra, sanırım bir sonraki aramanın  vince’e yetenek ilişkilerinin başı olma arzusunu ifade ettiğini  ve bu işi aldığını söyledi. Sonra Vince beni arayıp bana çılgın bir isim verdi.Bruce yetenek ilişkileri Başkan yardımcısıydı. ben de güreş Yönetimi Başkan yardımcısıydım. Evet, aynen öyle. Bruce’un eskisinden çok daha değerli olduğunu öğrendik, o zamandan beri, yaratıcı bir şekilde   ve ben de yönetim ve organizasyon tarafında olduğundan   biraz daha değerli olabilirdim. Yani temel olarak, en uygun olduğumuz rollere göç ettik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir