WWE hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Wwe Mayhem hileli apk 3.4.12  son gücellenen versiyon ile tekrar karşınıza geliyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

wwe hileli indir, wwe hileli indir, wwe apk indir, wwe hileli indir, wwe hilesi, wwe Mayhem  hileli indir, wwe Mayhem  hilesi, wwe Mayhem  hileli apk indir, Mayhem hileli apk,

WWE hileli APK İndir

Dusty Rodos team klasik ilk maçta tm61 üzerinde acının cezalandırıcı zafer yazarlarının ardından, tüm gözler akıllılık ve riddick Moss & Tino Sabbatelli cocky ikilisi şimdi.İlk yuvarlak savaş yosun ve Sabbatelli ultra-fiziksel takım karşı Eric young & Alexander Wolfe kaotik çifti çukurlaşma gibi sert AOP vurmak ve tm61’s savaş gibi potansiyeline sahiptir.Ikinci NXT Tag Team Şampiyonası yakalamak için kararlı, SAnitY onların keski meslektaşları ezmek ve tozlu klasik bir sonraki tura ilerlemek arayacak. Yine de, tüm fiziksel araçlar NXT’İN Tag Team bölümünün zirvesinde … … Moss & Sabbatelli, sanity’nin kaosa bir son verdi mi?

Bu büyük tozlu Rodos Tag Team klasik ilk yuvarlak savaş bu Çarşamba NXT de kaçırmayın 8/7 ödül kazanan WWE ağı C.

Woods ‘ WWE X IGN Esports downdown MCV Ödülleri, İngiltere’nin tek bilgisayar ve video oyunları Ödül Töreni yılında yılın Oyunları olay eve aldı. Kupalar perakende, oyunlar yayıncılık, dağıtım, pazarlama, halkla ilişkiler ve medya başarıları tanır. WWE X IGN Jagex’in RuneFest 2017 ve dikkat arayanlar yapım’ Xbox gibi olaylar dışarı yendi Gamescom canlı onur için.

“UpUpDownDown her zaman işe yarayacağına inandığım bir şeydi. WWE hayranları ve video oyun hayranları arasında büyük bir geçiş var ve ben bu olay ile bunu göstermek başardık inanıyorum, Woods söyledi WWE.com-hayır, hayır. “IGN ve [üretim şirketi] ad+d sayesinde, biz esports dünyasına WWE güçlü kişilikleri getirmek başardık ve çalıştı … Mcv’yi kazandık çünkü bu fikre tamamen inanıyorum.”Ben insanların kişilikleri kendilerini eklemek inanıyorum, ve bu böyle bir böyle heyecanlı kılan budur, “dedi. “Benim büyük fikrim WWE performans Merkezi esports sporcular getirmek ve onları zaten orada sizin içinde kişilik getirerek bizim yollarını öğrenmek olacaktır . Röportajlarda düzenli olarak ve turnuvalarda bunu yapabilmek daha rahat hayranları bir şey gözlerinde yakalamak ve sahne içine getirmek için fırsat sağlayacak. Daha güçlü kişilikleri nedeniyle gelen daha fazla casuals, o zaman umarım bu insanların bazı profesyoneller dönüşüyor. [O zaman] toplum daha da büyür ve şu anda olduğundan daha fazla destek var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir