Vegas Gansteri hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk


Vegas Gangsteri v3.1.0r PARA HİLELİ APK,  yeğenlerim tarafından özel olarak bulduğum hileler arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk

Vegas-Gansteri-V3.1.0R-Mod-Apk
UYARI : Yeğenlerim oyuna girerken  internet bağlantınız kapalı olsun sorun yaşayabilirsin diğer türlü, ayrıca internet kapalı olursa BAN YEMEZSİNİZ.

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=rt_R4by61vA&w=320&h=266]

Oyunumuzun etiketleri

Vegas Gangsteri Hileli apk indir

Las Vegas güneşli, kuru ve son derece sıcak yazları ile kurak bir iklime sahiptir. Temmuz ortalaması yüksek 40°C (104°f), ama düşük nem ile. Bu düşük nem bu seviyelerde aksi takdirde, ama yine de, hala sıcak olacağını sıcak gelen sıcaklık tutmaya yardımcı olur. Gece lows yüksek 20s santigrat (80 Fahrenheit) genellikle vardır. Kış, 15°C (60°F) civarında ortalama gündüz yüksekleri ile çok daha serin ve 4°C (40°F) hakkında Ortalama gece lows. Kış aylarında, soğuk bir büyü birkaç gün için ayarlanmış olabilir. Kar yağışı, Metropolitan alanda oldukça nadirdir, fakat vadiyi çevreleyen dağlar kış aylarında karla tepektedir. Bu kayak ve Snowboard sağlar. Bu faaliyetler Charleston Dağı’nda kuzeybatı için kısa bir sürücü ile kış aylarında mevcuttur.

Vegas Gangsteri Hileli indir

İlkbahar ve sonbahar 15°C-25°C (60°F-80°f) arasında değişen gündüz yüksekleri ile çok keyifli aylardır. Las Vegas ziyaret etmek için en iyi ay bazıları Mart, Nisan, Mayıs, Ekim ve Kasım vardır. Sıcaklıklar çok sıcak ne de çok soğuk o zamanlarda değil, iyi bir zaman Las Vegas her zaman vardı olsa da.Yaz monsoons Temmuz ayı sonlarında Eylül ayı başlarında oluşur. Bu süre boyunca yağış artışları olabilir, ancak, bir bütün olarak alınan, Las Vegas yılda az yağış alır. Vadinin belirli bölgelerinde flaş sel oluşabilir gibi ağır yağmur yağışları sırasında dikkatli olun. Şerit ve şehir merkezi çoğunlukla iyi. Ancak, linq ve harrah Park garajları sel eğilimi var. Yağış nadirdir, ama ortaya çıktığında, bir intikam ile ortaya çıkabileceğini unutmayın.

Batı ABD’de diğer şehirler ile karşılaştırıldığında, Las Vegas (kelimenin tam anlamıyla, “İspanyolca çayırlar”) nispeten yeni bir gelişimdir. 1905 yılında kurulan ve uzun yıllar çölün ortasında sadece küçük bir yerleşim oldu. Ancak, birkaç önemli olaylar Las Vegas bugün ne büyümeye yardımcı olacak az yirmi yıl içinde bir araya gelecek:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir