ultimate fishing simulator hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Ultimate fishing simulator hileli apk, balık tutma ve avlanma oyunu seven yeğenlerim tarafından ilgi görüyor. PlayWay SA stüdyosu tarafından üretilen oyunumuz, Android üzerinden oldukça büyük talep görüyor. Oyunumuz ses ve grafik kalitesi olarak en iyi avcılık oyunu olarak biliyor, zaten oyunun çevirisi steam üzerinden geldi. Oyunumuz 50.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 
 

oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=HdQY7zC5xE0&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

indirme linkleri

ultimate fishing simulator hileli apk, balik tutma oyunu, telefon balik oyunu, ultimate fishing indir, ultimate fishing simulator hilesi, ultimate fishing simulator hile indir, APK Oyunlar,

 ultimate fishing simulator indir

Hemingway’deki kahraman yaşlı adam ve deniz 3 gün boyunca büyük bir marlin savaşıyor.   Çok güçlü bir adam. Sıradan bir hobbyistin … … rakibin olmak için gece gündüz zorlamaya çağırılmayacak. Ama küçük bir balık aramaları bile mücadele omuzlar, sırt, kollar, çekirdek ve bacaklar dayanıyor dayanılmaz bir egzersiz. Balıkçılık onlar büyük yakalamak için zaman geldiğinde gücü böylece vücutlarını eğitmek için sporcular ve kadınlar teşvik eder.Balık tutma, nesiller boyunca geçen bir yetenektir.büyük babalarımızın küçük çocukları tanıdık bir gölete götürüp … … bir solucanı nasıl yakalayabileceklerini öğretmesi. Ailenizle zaman geçirmek, güvenlik ve refah duyguları teşvik, balık öğrenmek için değerli bir etkinlik yapma.Bağışıklık Sistemini GüçlendirirD vitamini vücudun kalsiyum ve fosfor emilimini düzenleyen yardımcı olur, bağışıklık sistemini geliştirmek iki mineraller işlevi ve hastalığa karşı korumaya yardımcı. D vitamini en iyi kaynak güneş altında bir gün açık havada.Güzel bir gün, bir dağ deresinde, ardından Izgara balık yemeğiyle geçirildi. Kulağa hoş geliyor, değil mi? Odaklı bir görev ile doğada uzun saatler geçirmek meditasyon akın, kan basıncı ve azalan anksiyete ile bağlantılı bir aktivite.

Kalp Sağlığını Geliştirir

Balıkçılık yapmak istediğiniz balık türüne bağlı olarak, saatte ortalama 200 kalori yakar. Belki de daha soğuk bir bira ve … … Kral boyutunda bir çanta ile … … etrafta oturuyorsan doğru değildir. Ama farklı noktaları test etmek için dolaşıyorsanız … … çizginizi yeniden dolduruyorsanız … … ve bir balıkta reeling yapıyorsanız … … kalbinizi ve akciğerlerinizi işe koyarsınız.

Özgüven Öğretir

Hizmet odaklı ekonomimizde günlük hayatımızda her türlü işlevi yerine getirmek için başkalarına güveniyoruz. Balıkçılık çölde dışarı koyar ve farklı becerileri çeşitli ustalaşmak için çağırıyor. Spora ne kadar çok dahil olursanız, o kadar çok şey öğrenirsiniz: bir tekneyi sürmekten ava kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir