superstar bts indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

SuperStar BTS v.1.21 hileli apk, Türkçe versiyon ugelmesiyle beraber hileli olarak indirmeye açılmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=Zec3voXmLuk&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

SuperStar BTS indir

Eğer onları cep telefonları ve tablet gibi kendi cihazlar kullanmak izin misafirler için WiFi şifrenizi paylaşmak gerekir. Daha sonra youtube’dan şarkıları seçebilir ve TV kuyruğunuza ekleyebilirsiniz.Eğer misafirler için WiFi şifrenizi paylaşımı çok rahat değilseniz o zaman karaoke gece için WİFİ şifrenizi geçici olarak değiştirin. “Karaoke” gibi basit bir parola kullanarak varsayılan parolanızı tekrarlama güçlük kurtaracak. Karaoke seansınız bittikten sonra tekrar değiştirebilirsiniz. WiFi şifrenizi tekrarlamak zorunda kalmamak için, her misafir için tekrarlamak zorunda kalmamak için, küçük bir kağıt parçası veya kart şifrenizi yazdırabilirsiniz misafirler kolayca etrafında geçirebilirsiniz. Chromecast karaoke partileri sırasında kullanabileceğiniz bu ücretsiz yazdırılabilir Hızlı Başlangıç Kılavuzu indirin.

Zaman önünde karaoke çalma listeleri oluştur

Bir YouTube çalma listesi video koleksiyonudur.   Sevdiğiniz şarkıları veya klasikleri bir çalma listesi oluşturabilir veya her kategori için farklı çalma listeleri grupları oluşturabilirsiniz. “Favori karaoke şarkıları”, “80’ler Karaoke şarkıları” veya “Disney karaoke” ya da aklınıza gelebilecek başka bir tür veya sanatçı adı adlı bir kategori olabilir.  Önceden oluşturulmuş çalma listeleri olması size karaoke oturumları Jumpstart olabilir.  Bu şekilde, misafirleriniz daha fazla fikir alacak ve daha iyi bir çalma listesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

YouTube’da bir çalma listesi nasıl oluşturabileceğinizi öğrenmek için bu Google destek makalesine bakın. Bir kez sonra Chromecast üzerinden TV’ye döküm seti var.

Aynı şarkıları tekrar tekrar aramaktan zaman kazanmak için çalma listesini kullanabilirsiniz. Ayrıca TV kuyruğunuza tüm bir çalma listesi ekleyebilir veya TV kuyruğuna eklenecek çalma listesinden şarkıları seçebilirsiniz. Chromecast TV kuyruğunuza varolan bir çalma listesi eklemek, sıralarınıza bir şarkı eklemenize benzer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir