Street Fighter hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Street Fighter x hileli apk v. 2.4.3.1.1, atari salonlarının vazgeçilmez oyununu, artık Android telefonlarda da oynayabilirsiniz. Sadece Android 5.0+ üzeri telefonlarda çalışmaktadır. Bunun için telefonunuzun son sürümünü kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Street Fighter x hileli apk, Street Fighter hileli apk indir, Street Fighter apk indir, Street Fighter telefon icin indir, Street Fighter 5 full hileli apk, Street Fighter hileli apk indir.

 Street Fighter x hileli apk

Yeni bir savaşçı ringe girdi!

32 dünya savaşçıları kontrol edin ve dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı mettle test edin. Street Fighter IV: champion Edition cep üzerinde en heyecan verici dövüş oyunu sunarak kazanan oyun formülü mükemmelleştirir. Uzun zaman sokak Dövüşçü hayranları eylem atlamak ve kontrollere bir anlık benzerlik var. Daha rahat oyuncular Street Fighter IV zafer yolunda koymak sayısız ayarları ve öğreticiler özellikleri için.

– Download ücretsiz ve bir düşük fiyat için tam oyun kilidini. Ücretsiz oyun bir oynanabilir karakter ve üç AI karakter içerir.
– Fan favori ve Android özel dahil olmak üzere 32 Street Fighter karakter olarak mücadele, dan.
– Sezgisel sanal Pad kontrolleri oyuncuların benzersiz saldırılar, özel hareketler, odak saldırıları, süper combos ve ultra combos dahil olmak üzere tam hareket setleri çalıştırmak için izin
– Bir Bluetooth denetleyicisi ile bir sonraki seviyeye oyun atın (denetleyicileri menülerde çalışmaz, onlar tam multiplayer ve tek oyuncu oyun işlevi.)
– WIFI üzerinden dünyanın dört bir yanından oyunculara karşı savaş kafa kafaya
– Tek oyuncu “Arcade” ve multiplayer modları.
– “Sp” düğmesine bir tıklama ile unleash super moves.
– Dört zorluk seviyesi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir