spotify premium apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Spotify Music v9.4.43.632 FULL APK, telefondan müzik dinlemeyi seven yeğenlerim için tavsiyemdir. Yapımcılığını Spotify firmasının üstlendiği program reklamsız, aralıksız, ve kısıtlamasız olarak çalışmaktadır. Programın kullanımı oldukça kolay olup, TÜRKÇE desteği vardır. Program Store’den 10.800.000’den fazla indirilmiştir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

spotify bedava premium yapma, spotify bedava premium hesaplar, spotify bedava premium, spotify apk indir,

spotify ücretsiz indir

 “Mutlu olduğum için şarkı söylemiyorum; şarkı söylediğim için mutluyum.” William James
Araştırma, istediğiniz müziği dinlediğinizde beyniniz dopamin salgılar, “iyi hissediyorum” nörotransmitter. McGill Üniversitesi’nde nörobilimci olan Valorie Salimpoor, en sevdiği müziği dinledikten sonra dopamin reseptörlerine bağlanan radyoaktif madde içeren sekiz müzik severiyi enjekte etti. Bir pet tarama dopamin büyük miktarlarda serbest bırakıldı gösterdi, hangi biyolojik katılımcılar mutluluk, heyecan ve sevinç gibi duygular hissetmeye neden oldu.
Bir dahaki sefere duygusal bir desteğe ihtiyacın olduğunda … … en sevdiğin şarkıları 15 dakika dinlersin. Bu kadar uçmak için yeter! “Bence müzik kendi içinde iyileşiyor. İnsanoğlunun patlayıcı bir ifadesi. Hepimizin dokunduğu bir şey. Hangi kültürden olursak olalım.” Billy Joel
Zevk müzik dinlemek stres hormon kortizol seviyesini azaltır, kronik stresin etkilerini karşı vücudun. Stres tüm hastalık ve hastalık %60 neden olduğu için bu önemli bir bulgudur. Bir çalışmada, insanların çeşitli perküsyon enstrümanlarını çalıp şarkı söyleyerek müzik yapmalarına aktif olarak katılmaları durumunda, bağışıklık sistemi pasif olarak dinlediklerinden daha da artırıldı.
Stresli bir günde sakin ve sağlıklı kalmak için radyoyu açın. Birlikte şarkı ve maksimum iyileşme yararı almak için dövmek için ayaklarınızı dokunun emin olun.

spotify bedava premium

“Müzik ruhundan günlük yaşamın tozunu uzaklaştırır.” Berthold Auerbach
Amerikalıların %30’undan fazlası uykusuzluk çekiyor. Bir çalışmada, 45 dakika önce dinlendirici klasik müzik dinleyen öğrencilerin bir audiobook dinleyen ya da hiçbir şey normal rutin farklı yaptı daha iyi uyku daha iyi uyumadan önce gösterdi. Eğer uyku sorunu yaşıyorsanız, bazı zs yakalamak için yatmadan önce biraz Bach veya Mozart dinlemeye çalışın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir