Sonic Hile Apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Sonic Hile Apk v1.32.51221, yeğenlerimin uzun zamandır istediği oyunlar arasında yer alıyordu. Eğer hilesini istediğiniz oyun varsa, burdan bize ulaşabilirsiniz. Not: Dayınız kesin oyunları bulacağını garanti etmez ama elinden geleni yapar.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 sonic hileli apk, sonic hile apk indir, sonic indir, APK Oyunlar, apk oyun indir, sonic hile indir, Sonic Dash hile indir, Sonic Dash hileli apk indir, Sonic Dash mobil, 

 Sonic Hile Apk indir

 Undina ortalama boyda insansı bir balıktır. Her iki ebeveyninden sonra, mor deri, menekşe gözleri, beyaz bir namlu ve oldukça yuvarlak bir yüz vardır. Kafasının kenarlarında küçük yuvarlak yüzgeçler, alnında bir esca ve ince, ince bir kuyruk yüzgeci vardır. Onlar her zaman görünür olmasa da, o genellikle dişlerle tasvir edilir.

Onu kıyafetleri geldiğinde, o bir kaç aksesuar ile şatafatlı ve ayrıntılı giysiler için bir tat vardır. En yaygın kıyafet sarı kollu sarı bir çift, sol tarafında bir kurdele ile sarı saç bandı, sağ dizin parmağı üzerinde derin pembe yüzük ve sol orta parmağında beyaz bir mücevher ile mavi bir yüzük ile birlikte, küçük siyah üst ve siyah şort üzerinde sleeveless sarı bluz oluşur. Ayrıca kafa yüzgeçlerinde büyük beyaz küpelere benzeyen … … birkaç bant, ayak bileklerine bağlanmış … … ve bir çift pembe tek kollu sandalet takıyor.

Kedi Bal buluşmadan önce, o bir kol bandı ve bilezik eşleşen bir çift ile birlikte, çok basit bir sarı elbise giymiş olduğu gösterilmiştir.Geçmişte, undina arkadaşı mercan betta yanında Eusebes Tapınağının rahibi olmak için çalıştı. Coral onun üzerinde seçilirken, Undina Coral karşı tutmadı; aslında, o seçilmiş olmayı hak ettiğini mercan söyledi ve ona hiçbir şey ama nezaket gösterdi.[3][4]]

Undina sonunda Meropis’i Spagnia’da okumak için terk etti, ama orada sıkıldı ve onun yerine dünyayı gezmeye karar verdi. Yolculuk sırasında, undina Empire City’de kedi bal bir araya geldi ve o tasarladığı bazı giyim modellemeye karar verdi.[4] undina da Shamar ve adabat gibi diğer şehirleri ziyaret ederek, onun dünya çapında seyahat devam ayrılmadan önce kaos Zümrüt Şampiyonası izledi.[5][6][7] ne yazık ki, Prenses görünüşe göre onu fidye için tutulan korsanlar tarafından kaçırıldı.[4] ancak, mürettebatın kaptanı, Shellbreaker, o Kalamar geride bıraktığı uçurumun eski Deniz çizelgeleri okuyabilir öğrendim. Onun değerini anlayınca, Shellbreaker Meropis’den Undina üzerinde fidye toplamadı ve onun yerine daha çok çizelgeyi çevirmesini sağladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir