Shadow Fight 3 Hileli Apk v.2.36.1.1

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Shadow Fight 3 v.2.36.1.1 MOD HİLELİ APK MOD yenilikleri:
-Bypass özelliği eklendi.
-Hatalar ve trafikler düzeldi.
-Ölümsüzlük için olan hatalar düzeldi.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

                                      OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=hVy58hG30zM&w=330&h=366]

                Shadow Fight 3 TÜRKÇE APK  İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

            Türkçe  Shadow Fight 3  APK Nasıl Kurulur

 

 Shadow Fight 3 v1.9.30 MOD APK dosyasını indiriniz ve rar dosyasını çıkarınız. Daha sonra kurulumu yapabilirsiniz.

Shadow Fight 3 v1.9.31 MOD APK Hakkında Etiketler

Shadow Fight 3 Hileli Apk İndir

shadow fight 3 apk hile, shadow fight 3 apk mod, shadow fight 3 elmas hile apk, shadow fight 3 gold hack, shadow fight 3 hack apk, shadow fight 3 hile apk, shadow fight 3 hile apk download, 

Japonya’da Tatsu Yamashiro olarak doğdu, Katana dövüş sanatları çalışmaya teşvik edildi. Genç bir kadın olarak tatsu, Takeo ve Maseo olmak üzere iki kardeşin gözünü çekti. Sonunda tatsu maseo’yu seçti. Seçim iki kardeş arasında bir kama ile sonuçlandı. Sonuç olarak, takeo gitti. Bir süre sonra Yakuza ‘ ya katıldı ve son derece yüksek rütbeli bir üye oldu. Tatsu ve kocası maseo, mutlu bir şekilde birlikte yaşadı ve ikiz çocukları doğurdu. Takeo, hala üzgün ve nefretinin yükselişi … … Katana adında gizemli bir kılıcın eline geçti. Kılıçla kardeşinden intikam almaya karar verdi. Sonra katana’yı intikam almak ve Takeo’yu öldürmek için kullandı. Ne olduğunu anlayamadık, tatsu Katana’yı Takeo’dan uzaklaştırdı. Mücadele onun evinde yangın çıkardı. Tatsu daha sonra çocuklarını kurtarmaya çalıştı. Tam etrafa bakmaya başladığında … … ölmüş kocasının sesini duydu. Ona çok geç olduğunu ve evden ayrılması gerektiğini söyledi. Katana, Muramasa adındaki 14. yüzyıl kılıç ustası tarafından yaratılmıştı. Yaratıcı’dan dolayı, kılıcı özel güçlere sahipti ve ruh alıcı olarak biliniyordu. Bu tanıma ulaştı çünkü Maseo örneğinde olduğu gibi … … öldürdüklerinin ruhlarını aldı.

Şimdi yabancılardan biri … … intikam almak için Takeo’yu aramaya devam etti. Fark etmediği şey, takeo’nun kılıcın çalınmasını ayarladığı. Şimdi onun elinde bir büyü yapıp Maseo’yu serbest bıraktı. Büyü, takeo’nun ölü kardeşinin kontrolünü eline verdi ve onunla, tatsu’yu öldürtmeye çalıştı, ya da en azından, kendini savunurken onu öldürttü.

Onu öldürmeyi reddetti ve maseo kardeşinin emirlerine uymadı. Onun yerine, maseo, tatsu’yu öldürerek onu kandırdı, böylece arkadaşı hayatta kalabilir. O zaman yaptığı onca şey için takeo’yu öldürürken hiç vakit kaybetmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir