rules of survival hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Rules of survival 1.110890 hileli apk, geçen hafta, yeğenlerim tarafından istenmişti. hayatta kalma ve heyecan temalı oyunları seviyorsanız, kesinlikle tavsiye ediyorum.  NetEase Games tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, Android ve ois üzerinden indirmeye açık.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

 https://a.smrtrdrct.com/r/a479-t468-v468-w482-m468/aff515

oyun etiketleri

rules of survival apk, rules of survival hile indir, rules of survival hileli apk indir, rules of survival hilesi,

rules of survival hileli apk indir

Slasher Windows noktadan sizi kovalayan geçmek için mücadele ederken, jeneratörler kadar güç üzerinde çalışmak için başka bir zaman verir.  Bu yöntem ile hatırlamak için iki caveats olsa da vardır: Bu strateji denemeden önce, her zaman pencerenin diğer tarafında ilk slasher tuzak olmadığından emin olmak için bakmak! İyi bir katil, pencerelerin ters taraflarını kapana kıstırarak  pencere döngüsünü engelleyecek.

rules of survival apk

Bir kurtulan olarak oynarken, hala kalmak genellikle taşınmaktan çok daha iyi bir fikirdir, eğer katilin başka biriyle meşgul olduğunu bilmiyorsanız. Nereye giderseniz gidin, ağaçlar ya da kayalar gibi kolayca arkasına kayabileceğiniz nesneleri gizlemeye devam etmek için çalışın. Katil ilk kişi modunda sıkışmış ve öncelikle sadece gürültü yapmış ya da sprint karar varsa algılayabilir. Büyük bir nesne ile görme hattı kırma ve kalan sabit Olası fark olacaktır yapar.

Sprint kırmızı çizikler bir iz bırakır katil takip edebilirsiniz, bu yüzden sadece sadece sadece bir şey öncesinde bir şey olduğunu bilmek koşmak katilin yavaşlatmak için kullanabilirsiniz. Eğer belirli perks yoksa, zaten katil outrun olamaz, bu yüzden her zaman görme hattı kırmak için onun daha iyi bir fikir (bu izi kaldırır gibi) ve sonra hareketsiz oturmak ve geçmişte blunder katil bekleyin.

Bu hayatta kalanlar için bir FPS olmadığını unutmayın – eğer yürürken yön aramaya devam etmek zorunda değilsiniz! Kalp atışı göstergesi her yükseldiğinde kamerayı döndürün, böylece farkına varmadan yakalanmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir