REAL MOTO hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

REAL MOTO hileli apk v1.0121, motor oyunu seven yeğenlerim tarafından istenmişti. Bunun için oyunu hem deneme hem ekleme şansı buldum. Bildiğiniz gibi oyunları denemeden asla eklemiyorum. Oyunumuz motor oyunlar arasında yer alıyor. 3D grafikleri olan oyunumuzun, kalitesi oldukça yüksek.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

REAL MOTO hileli apk

BMW Başkanı Mini, Rolls-Royce ve motosiklet markaları, Peter Schwarzenbauer, firmanın tıkanıklık yoluyla hız onların scooter kullanarak büyük şehirlerde bir sürüş paylaşımı düzeni düşünüyor olduğunu söyledi.“Bu kesinlikle bir seçenek,” Schwarzenbauer dedi. “Ama henüz ikinci kask için bir çözüm bulamadık. Orada boyutlandırma ve sonra tekrar yaz sıcağında kask kullanarak sorunu var-bu ideal değil.” Scooter paylaşımı fikri gibi dışarı olmayabilir-göründüğü gibi orada. BMW dakika tarafından bir araba kiralayabilirsiniz ve Bloomberg teknolojisine göre birkaç Avrupa şehirlerinde Mayıs ayında benzer bir motosiklet düzeni pilot olacak Drevenow markası aracılığıyla otomobillerini kullanarak benzer bir program çalıştırın. Ve tek haber bu değildi.Schwarzenbauer da BMW c evrimi yanında aralıkta oturacak ikinci bir elektrikli scooter geliştirmeyi düşündüğünü doğruladı. Yeni scooter boyutu daha küçük olacak ve hedefleniyor, muhtemelen, kentsel biniciler daha.

BMW ‘Boris bisiklet’ şehir scooter kullanır mısın? Burada oy yayınlandı: 12 Eylül 2011

SMS4 125 ve te125 124.45 cc vardır, dört zamanlı, öğrenen-yasal makineleri şirketin off-road rekabet bisiklet taklit tarz. Her iki bisiklet sınırsız 125cc iki vuruş Husqvarna üreten (kısıtlama kitleri mevcuttur), ama elektrik başlatmak için daha büyük bir talep var, dört zamanlı öğrenci yasal modelleri.

Bu, SMS4 ile ilk iş iyi değildi dedi. Mcn lock-up gelen bisiklet taşıma hafifçe sadece sidestand otomatik olarak bir clatter ile geri almak duymak dik kaldırma anlamına geliyordu. Çoğu Avrupa off-road bisiklet gibi, stand neredeyse dikey geri gider ve geri aşağı almak için bir ağrı. Kendi kendine geri çekiliyor sidestands her zaman kötü haber olmuştur – tamir edilmesi için ödenen ne kadar adil paneller erken bir Ducati 916 herhangi bir sahibi isteyin…

Sonra benzin istasyonu fiyasko vardı. Dolgu kapağını sökün, tetiği sıkın ve… yakıta batırın. Tank karenin her iki tarafında da parçalanır ve meme etkin akışı engellemek için bu vuruş yapar. Sadece geriye doğru ve aşağı meme hedef unutmayın.

Evet, bir mil içinde SMS4’TEN nefret ettim. Ama iki mil ileride ona aşıktım. Dört valf dört zamanlı motor güçlü bir birim. Yakın mükemmel gearing ile birleştiğinde, Husky ve 63mph hit Snowdon ile kıyaslanabilir tepeler yolumuza almak sürece ondan sapma yok. Slipstream oyunu oyna ve 70mph görüntülenir.

Keskin gözlü gençler spor Yamaha YZF-r125 ve rieju RS3 powering sıvı soğutmalı pudra benzer olarak SMS motorunun silueti tanıyacaktır. Bunun için iyi bir neden var; üç ünite de İtalya’nın minarelli tarafından inşa edildi, Yamaha grubu üyesi. SMS ile yakıt enjeksiyonu yok, sadece 28mm Dell’orto Karbüratörü. Yakıt ikmali gaz durdurmak için geri çekti ile ancak hafif thirtier gibi net.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir