Pocket Girl apk kiz tavlama oyunu

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Pocket Girl hileli apk, yeğenimin istediği üzerine sitemize eklendi. Oyun içi uygulama, satın alma yapmanız gerekmemektedir. Hileli apk moduyla oyunumuzu sınırsız ve tüm bölümleriyle oynamanız mümkün. Oyun istek bölümüne tıklayarak istediğiniz oyunu, bizlere yazabilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=7hQ0t5VOKxg&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, kiz tavlama oyunu, Pocket Girl apk indir, Pocket Girl hileli indir, Pocket Girl hileli apk indir, mobil kiz tavlama, Pocket android indir, pocket girl pro, pocket girl pro hileli, 

Pocket Girl hileli apk

Adriana Francesca Lima Brezilyalı bir model ve ‘Victoria’s Secret Angel’olarak ünlü aktris. Profesyonellik anlayışı ve inanılmaz fiziksel temyiz anlayışı … … mesleğinin en iyileri arasında sayılmayı hak etmiştir. Lima modelleme kariyeri, modelleme kariyerinde bir basamak olduğunu kanıtladı ilkokul genç yaşta başladı. Aynı zamanda 2003’ten 2009’a kadar Maybelline cosmetics’in sözcüsüydü ve şirketin ilk takviminde ortaya çıktı. Ayrıca Swatch için bir reklam kampanyası yaptı. bu da ona daha fazla tanınmasını sağladı. Lima Vogue ve Marie claire’in birkaç uluslararası baskısında ortaya çıktı. Bir pist modeli olarak Giorgio Armani, Vera Wang ve Valentino gibi tasarımcılar için catwalk yaptı. Lima bir tahmin oldu. 2000 yılında kız ve düşüş reklam kampanyası aynı yıl ortaya çıktı. Içinde 2012, Lima Forbes üst kazanç modelleri listesinde dördüncü pozisyon kazandı, bir yıl içinde 7.3 milyon $kazanmak tahmin. O bir Sırp basketbol oyuncusu Marco jariç ile evli ve onunla iki kızı var. 2000 yılında, Adriana Lima resmi bir ‘tahmin’ kız oldu ve bunun için birçok reklam kampanyaları yaptı. Üç yıl sonra, ‘Maybelline’ sözcülük yaptı ve 2009’a kadar devam etti.

2000 yılında, Adriana Lima resmi bir ‘tahmin’ kız oldu ve bunun için birçok reklam kampanyaları yaptı. Üç yıl sonra, ‘Maybelline’ sözcülük yaptı ve 2009’a kadar devam etti. Aynı yıl, o şirketin ilk takvim çıktı ve aynı zamanda swatch için bir reklam kampanyası yaptı. Bu arada, ‘bebe’, ‘Armani’, ‘Versace’, ‘BCBG’ ve ‘Louis Vuitton’gibi önemli moda markaları için çalıştı. Ayrıca, ‘Harper’s Bazaar’, ‘elle’, ‘GQ’, ‘Arena’, ‘Vogue’, ‘V’, ‘Esquire’, ‘Fransız Revue des mods’gibi moda dergilerinin kapaklarında da yer aldı.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir