Osmanlı savaşları hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Osmanlı savaşları hileli apk v.2.11  Kılıcınız keskin olun yeğenlerim.

oyundan görüntüler

indirme linklerimiz

apk indir buton
Kırık linkleri lütfen yoruma yazın

oyun etiketlerimiz

Osmanlı savaşları hileli apk indir

Burke (Bourke, de Burgh), de Burca olarak gaelicised, Hiberno-Norman soyadları çok sayıda. Bugün İrlanda’da isim bazı 19.000 kişi olduğu tahmin edilmektedir: onun varyant Bourke ile en yaygın isimler listesinde on dördüncü geliyor. Sör John Davis 1606’da şöyle dedi: “Avrupa’da herhangi bir isimden daha fazla Bourke soyadının erkeği vardır.” Hepsi tek bir atadan (adı, söylediği olabilir, İngiltere, İrlanda kökenli aileler hariç bulunamadı kaynaklandığı 19.000 Burke ailesini veya Bourkes, şimdi yaşayan çok sayıda ilgili – rakam, yukarıda verilen, birkaç kez Amerika’ya ve başka İrlandalı göçmenler dahil stok ile karşılaştırılır. – pek mümkün değildir ); yine de, birkaç farklı burkes Strongbow’un ardından İrlanda’ya gelmiş olsa bile, bu, irlandalıların tarihinde çok önemli olan yukarıda sözü edilen büyük bir aile. Burke’ler diğer Norman ailesinden daha çok kış uykusuna yattı. Onlar Brehon Yasası benimsendi ve İrlanda moda sonra kendilerini şefleri ilan, şekillendirme, gerçekten, iki en önemli macwilliam Uachtar (Galway) ve Macwilliam Iochtar (Mayo) olarak bilinen hangi birkaç Sept. Küçük dallar MacDavie, MacGibbon, MacHugo, MacRedmond ve MacSeoinin oldu. Bunlar arasında Mac Seoinin İller mayo ve Galway’de Jennings, Gibbon ve MacGibbon gibi geniş bir isim.

1518 yılında kabilelerin şehri hala Gael komşuları için düşmanken ve “o Mac ne strut veya Galway sokaklarında swagger”, daha özel bir talimat vatandaşların evlerine itiraf yasaklandı “burkes, macwilliams, Kelly ya da başka bir Sept”.

Thor Ballyee – eski bir 16. yüzyıl Burke stronghold

Bir erkek varis eksik, Ulster ünvanı de Burgos İngiltere Kraliyet ailesine gitti zaman Elizabeth de Burgo, Ulster kontesi (d. 1363), tek bir çocuk, evli Lionel, Clarence Dükü, İngiltere, Edward II yorkist Kralı’nın üçüncü oğlu. Lionel Ulster Earl oldu, hala kraliyet ailesi tarafından kullanılan bir başlık. Burke’ler, Ulster Earl, Clarence Dükü’nün … … connacht bölgelerini ele geçiremeyeceğini gördüler.

Aslında onları Galway City’den sürmüşler. O Flahertys’e geri bir arazi kiraladılar … … ama hiç bir kira gelmeyeceği için … … bir Burke onu ımmerard’daki muhteşem Aughanure şatosunda … … o flaherty karargahında toplamak için gönderilmişti. Ziyafet çekiyorlardı ve onlara katılmak için davet edildiler.

Şölen sırasında kiradan bahsetti. O Flaherty, Burke’ü nehre fırlatan gizli bir bayrak taşı bastırdı. Kafasını kestiler ve onu Burke stronghold’a gönderdiler. “O Flaherty’nin kirası”olarak tanımladılar.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir