Okey Plus Hileli Apk İndir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Son güncelleme: 10 mart 2018
Açıklama;
Değerli yeğenlerim, oyunun hilesini üçüncü güncel haliyle paylaşıyorum. Lütfen hilemizi kullanırken dikkatli olunuz ve abartmayınız. Tekrar geliştirilmesi için aylarca beklemek zorunda kalıyoruz. Herkese bol eğlenceler.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Okey Plus Hileli APK ETİKETLERİ

 
 okey plus hileli apk indir, okey plus hileli indir, okey plus para hilesi indir, okey plus hileli indir, okey plus para hilesi, okey plus hilesi, okey plus cip hilesi, okey plus chip hilesi indir.

Okey Plus Hileli Apk İndir

Yeni: gece Cadı cadı gece Cadı kardeşing, gece Cadı bir kez seviye yükseltme İnşaatçı kışla kullanılabilir 8. Wtich ve gece cadı arasında bazı benzerlikler olmasına rağmen, onu da öne kılan birkaç farklılıklar vardır. Bu yeteneklere bak.:Gece büyücüsü, hava ve yer birimlerine saldırdı.
Karaya ve hava birimlerine saldıran yarasalar yumurtlar.Ölümcül hasar aldıktan sonra bir yarasa sürüsü içine Gece cadısı, o pezevenk Kasıklarını çıkarmak için harika bir yoldur.bu yüzden gece Cadısı denen adamı tanıtıyoruz.Yeni: Biz ona karşı savunmak için bir yol ile gelmeden serin bir saldırı birimi eklemek olamazdı raster. Raster gece büyücüsüne karşı harika bir çözüm. Aşağıda detayları ile scalding plazma sizin Düşmanlar banyo olacak bir alev-spitting savunma bina:

Yapımcı üssüne hoş geldiniz, şef! Bu heyecan verici yeni arazi usta yapımcı tarafından işletiliyor. O, denizin bu tarafında senin tek inşaatçındır … … ama onun üstün zekaları … … onun müthiş yeni gelişmeler geliştirmesine yardımcı oldu. Bir kez ev köyünde Town Hall 4 yapmak, tekne yeniden inşa ve diğer taraf için yelken ayarlayabilirsiniz.Bu dünyada işler biraz daha farklı. Yeni başlayanlar için, oluşturucu tabanı farklı kaynaklardan desteklenmektedir. Burada topladığın iksir ve altın ev köyünde kullanılamaz … … ama taşlar karşıya geçer. Ve yepyeni bir dünya, yepyeni başarılar demektir. Hepsini doldurun!Master builder’s yetenekli dokunmatik sayesinde, tanıdık binalar ilginç katlanmış göreceksiniz, gibi:Okçu Kulesi’nin anahtarı hızlı saldırı veya uzun menzilli arasında geçiş yapar.Çok havan topu çok barreled saldırı askerlerin kaçmak için zor
Ayrıca bazı heyecan verici yeni binalar hayal etti! Bu yeni eklemeler:Crusher: tam olarak ne gibi sesler yapan güçlü bir yeni savunma— ezmek düşmanları!Push Trap: seçtiğiniz bir yönde asker savurarak ordulara saldıran scatter.Gem mine: zaman içinde taşlar toplamak! Çıkışını artırmak için yükseltin.Saat Kulesi: Builder base her şeyin hızını artırmak, kaynak madencilik için zaman inşa!Yeni YeteneklerBu tarafta bulunan kristalize iksir tanıdık yüzleri savaşta kullanabileceğiniz yeni hileler ile yeni bir görünüm verdi! Yükseltilmiş askerler gibi güçlü özel yetenekleri kazanmak:insi Okçu: “pelerin” onu kısa bir süre için düşman savunma görünmez yapar.
Boxer devi: “güç yumruğu” ilk saldırısını büyük hasar yapar!Yeni AskerlerAna yapımcı, yeni asker yetiştirmek için bu yeni kaynağın gücünü kullandı. Mesela:

Builder base kurulumu zihin üst yönetim kolaylığı vardır. Burada askerler otomatik olarak tren, duvarlar segmentlerde gelir ve uzaktayken saldırıya uğramazsınız. Birlikler gruplar halinde eğitilir ve her ordu kampında birer grup bulunur. Asker kamp başına daha fazla birim sığdırmak ve rütbeleri çeşitlendirmek için daha fazla kamp kurmak için yükseltme. Büyüler etrafında hiçbir usta büyücüler bu kıyıları, bu yüzden yerine askerlerin özel yeteneklerini yararlanmak başaramadı!

Okey Plus Hilesini indir

Ana inşaatçının uzmanlığından faydalanarak köyünüzü zenginleştirin. Topunuz yeterince yüksek olduğunda, üzerine bastığınızda bir “vites Yukarı” seçeneği göreceksiniz. Bu savunma Gearing onun Builder taban meslektaşı ile aynı müthiş yetenekleri verecek: çift top! “Dişli Yukarı” yalnızca ana oluşturucu Oluşturucu temel meşgul olmadığında kullanılabilir. Uzun bir yolculuk, o yüzden özgür olduğundan emin ol. Gelecekte daha fazla vites seçenekleri için bir göz dışarıda tutun, çok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir