last battleground hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Last Battleground Survival hileli APK  v2.0.9

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

 last battleground survival hileli Apk indir

-Çoğu fare totemlerin “gay” olduğunu söyler, ama harikalar yaratırlar. Bir grup top top, ya da bazı top top ve ekli sandık ve tahtaları(fareleri itmek için) deneyin. -Huggers önlemek için, MEP yeteneğini kullanmak, kendinizi topu ve son anda atlamak(sadece kendinden emin şamanlar için tavsiye edilir) veya balon kendinizi ve b-demirli tahta ile balonu takın. Bu size sarılmadığınız yerde havada yüzmenize izin verir. -Hotkeys kullan! 2 ve 3 şaşırtıcı hızlı bir şekilde cannonballs çağırmak için izin verir.-Shamans bir sürü art arda ya da ya da cannonballed için çok profesyonel ya da onu cannonball mümkün olmayan bir konumda olduğunu göstermiştir bir fare top. Bu bir hata. Başka bir yöntem dene! Fareler -Bir top çağırmak için ne kadar süreceğini bir düşün … … böylece top topu göründüğü gibi atlayabilirsin. -Şaman’a sarıl! Bu şaşırtıcı derecede etkili. -Eğer şaman bir yamacın üstünde ve altında, eğer yokuş yukarı koşmak ise cannonballed almak istiyorsun. Ya gerçekten kalın bir et kalkanı ya da dibine saklan.

last battleground hileli Apk indir

-Eğer şaman’a sarılma etkisiz ise, uzak bir platformda şaman’dan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın. Shaman genellikle ona en yakın farelere odaklanacaktır, çünkü öldürmek daha kolay olur. -Eğer büyük bir platformda iseniz ve shaman onu yamyam tutar, defalarca platform tarafında walljump. Bu platformun kenarlarında sürekli olduğunu ve topsuz olabilir üst değil demektir. Şamanlara dikkat et. -Eğer bir vampir peşinizden gelirse … … tekrar tekrar atlayıp … … sizinle temas kurmakta zorlanacaktır. Vampirler genellikle(tembellik için wallpumping) alt porsiyonlara gidecek gibi harita üst gitmeye çalışın.
-Bir top topunun dokunduğu gibi zıplarsan … … havaya doğru itilirsin. Shaman size top top zor bulacaksınız gizli platformlara ulaşmak için bu numarayı kullanın.

-Zaman senin arkadaşın! Bir keresinde, shaman beni top topunun kolay olduğu bir pozisyonda tuzağa düşürmüştü. Parmaklarım yorulmuştu ve sürekli toplardan kaçmamdan yorulmuştum. Yakında öleceğimi biliyordum, ama o zaman bitti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir