Konusan Tom Hileli Apk v.3.213

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Konuşan Tom Havuzda v3.22.12 PARA HİLELİ APK, tekrar karşınızda.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Oyun video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=AYhZArm6YdI&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Konusan Tom Hileli İndir

Daha yüksek sayılar daha iyi olduğunu unutmayın (daha fazla yardımcı program). Eğer her iki şüpheli de itiraf ederse serbest kalırlar … … ve her bir şüpheli için 5 birim yararla temsil ettiğimiz … … suç gelirlerini paylaşırlar. Ancak, bir mahkum itirafta bulunmazsa, diğerine karşı ifade verenler serbest kalmak karşılığında 10 birim yardımcı madde alır, itiraf etmemiş olan mahkum hapse gider ve 4.maddenin düşük yararıyla sonuçlanır. Her iki mahkum da itirafta bulunursa … … her ikisi de daha az bir süre verilir … … ama her ikisi de mahkum olur … … ki biz de her birimize … … 1 birim yarar vererek temsil ederiz: … … diğer mahkum itirafta bulunmaktan daha iyidir … … ama özgür olmak kadar da iyi değildir.

Bu oyun çeşitli nedenlerle oyun teorisyenleri büyüledi vardır. İlk olarak, bu önemli durumlarda çeşitli basit bir temsili. Örneğin, itiraf yerine/itiraf değil biz stratejileri etiket olabilir “ortak iyi katkıda” ya da “bencilce davranmak.”Bu durum ekonomistlerin kamu mal sorunları tanımlamak durumlarda çeşitli yakalar. Bir köprünün inşası örneğidir. Bu köprü inşa edilirse herkes için en iyisidir, ama birisi başka köprü inşa ederse herkes için en iyisidir. Bu bazen ekonomide dışsallık olarak kabul edilir. Benzer şekilde bu oyun ve aynı pazarda rekabet iki firma alternatif tarif olabilir/itiraf yerine biz stratejileri etiket olabilir itiraf / yüksek fiyat ” set ” ve ” düşük fiyat ayarlayın.”Doğal olarak her ikisi de yüksek fiyatlar, ancak her bir firma için en iyi rakip yüksek bir fiyat belirlerken düşük bir fiyat ayarlamak için her iki firma için de en iyisidir.

Bu oyunun ikinci bir özelliği, akıllı bir bireyin nasıl davranması gerektiğini kendini belli olmasıdır. Bir şüpheli eşinin ne yapacağına inanırsa inansın … … her zaman itiraf etmek en iyisidir. Diğer hücredeki ortak itiraf değilse, 5 yerine 10 almak mümkündür. Diğer hücredeki ortak confessing ise, 4 yerine 1 almak mümkündür. Yine de her oyuncunun tek tek mantıklı davranışlarının peşinde koşması, her oyuncunun sadece 1 birim yarar elde etmesi, 5 birimden daha az olması, her ikisinin de itiraf etmemesi durumunda elde edecekleri her bir birimden daha azıdır. Bireysel hedefler ve ortak iyi peşinde arasındaki bu çatışma birçok oyun teorik sorunların kalbinde yer almaktadır.

Bu oyunun üçüncü bir özelliği oyun tekrarlanır, ya da oyuncular gelecekte tekrar birbirleriyle etkileşim halinde çok önemli bir şekilde değişir. Örneğin bu oyun bittikten sonra ve şüpheliler ya serbest ya da başka bir suç işlemek ve oyun yeniden çalınacak hapisten serbest bırakılır varsayalım. Bu durumda ilk dönemde şüpheliler itiraf etmemeleri için neden olabilir, çünkü onlar yoksa ortağı ikinci maçta itiraf etmeyecektir. Kesinlikle konuşma, bu sonuç geçerli değildir, ikinci oyunda beri her iki şüpheli ilk oyunda ne olursa olsun itiraf edecektir. Ancak, tekrarlanma mevcut davranış için ödüllendirilir veya gelecekte cezalandırılması olasılığını açar ve oyun teorisyenleri açık sezgi açıklamak için bir dizi teori sağlamıştır Eğer oyun yeterince sık sık tekrarlanır, şüphelilerin işbirliği gerektiğini.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir