Kafa Topu 2 Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Online Kafa Topu 2 v1.03 HİLELİ APK,  güncel sürümü istenen oyunlar arasında yer alıyordu. Sizden gelen istekleri boş çevirmedim ve güncellenen sürümünü tekrar paylaşıyorum.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZun Videosu

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=A2OdAW-_sSM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton 

 

oyun etiketleri

Kafa Topu 2 online hileli APK

İstatistiklerden hoşlanmıyorsan, şimdi uzaklara bak. Christian Benteke, Crystal Palace için forvet istatistikleri içine derin bir dalış yapacağız. Ben heyecan söz veremem – ben Şubat ayında uzak maçlarında 90 sol ayaklı atış tarafından heyecan alır tip olsam da-ama bazı söylüyorum numaraları göreceksiniz.En güçlü kartla başlayalım. Bentke, sezonun en önemli bireysel istatistiklerinden birinin … … gururlu olmayan sahibi. Opta tarafından tanımlandığı gibi, 18 büyük şansı kaçırdı. Bu ligin en iyisi değil.Mo Salah 19’u kaçırdı. Ama Salah 24 lig gol attı; Bentek iki gol attı. Bunu, üç büyük şansı kaçırmış ve altı gol atmış Ashley Barnes ile karşılaştır … … ya da üç büyük şansı kaçırmış ve 10 ceza dışı gol atmış Jamie Vardy. Benteke’nin oranı kiraz kırmızısı Rekorlarının kuzeyindeki herhangi bir forvet için düşünülemez.

Ama bu yıl bir anomali. Bu sezondan önce, boffins tarafından dünya futbolunun en tutarlı strikerlerinden biri olarak biliniyordu. Aston Villa, Liverpool ya da

Ara sıra hafif istatistik sarsıntıları ve bir ya da iki sıçrayış vardır, ama beş yıldan fazla, üç kulüp ve yöneticilerin bir geçiş, bu çok istikrarlı çıktı. Christian Benteke ile ne elde ettiğini biliyorsun.Bu yıl hariç. Şimdi tekrar bu dizilere bakalım, bu yılın rakamları eklendi.Kulağa garip geliyor ama kesinlikle kanıt yok. Ama tesadüf çarpıcıdır. Ve profesyoneller farklı yaklaşımlara kendi oyun adapte edebilmek gerekir rağmen, bir oyuncu denge kapalı koymak ne olacağını asla bilemezsiniz. Onun performansları bu sezon o kadar basit “sadece kötü bir yıl yaşıyorsanız,” dışında açıklamalar aramak her zamanki düzeyinin altında, ki aslında alabilirsiniz en yakın olabilir.

Geçen hafta Chelsea karşısında … … Benteke, Hodgson’ın … … ağırlığını çekmediğini ima ederek … … yarı yarıya yandı. Bir düşüş yarışı, her maç önemli, o sahanın yerine bankta kendini bulabilirsiniz. Umarım bu odaklanmış kalmak için biraz teşvik sağlayacak. Bu noktada onun rakamlarında büyük bir delik yapmak mümkün değildir, ama hala saray ayakta tutmaya yardımcı olabilir – ve hatta stat türleri daha önemli olduğunu biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir