JURASSİC SURVİVAL Hileli APK

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Jurassic Survival v2.2.5 HİLELİ APK, hayatta kalma oyunu seven yeğenlerimin gönüllerini fet etmeye devam ediyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=r_z6e0au10s&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

hayatta kalma oyunu mobil, JURASSİC hilesi, JURASsic park oyunu indir, JURASSİC SURVİVAL Hileli APK indir, JURASSİC SURVİVAL Hilesi,

JURASSİC SURVİVAL Hileli APK

Triassic, Jurassic ve Kretase dönemleri jeologlar tarafından çeşitli jeolojik tabakalar (tebeşir, kireçtaşı, vb.) arasında ayrım yapmak için işaretlenmiştir.(on milyonlarca yıl önce )  Dinozor fosilleri genellikle kayaya gömülü bulunduğundan paleontologlar dinozorları yaşadıkları jeolojik dönemle ilişkilendirirler-örneğin, ” geç Jurassic’in sauropodları.”Bu jeolojik dönemleri uygun bir şekilde yerleştirmek için … … Triassic, Jurassic ve Kretase Tarih Öncesi çağın tamamını kapsamaz, uzun bir atışla değil.
Dünya, 250 milyon yıl önce, tüm arazi yaşayan türlerin üçte ikisinin ölümüyle okyanus yaşayan türlerin yüzde 95’ini kaplayan Permian/Triassic yok oluşundan kurtuluyordu. Hayvan yaşamı açısından, Triassic en pterosaurs, timsahlar, ve erken dinozorlar içine archosaurs çeşitlendirilmesi için önemli, hem de terapistlerin evrim ilk gerçek memeliler içine.

İlk olarak Dünya’nın oluşumundan yaklaşık 542 milyon yıl öncesine kadar uzanan Prekrambria dönemi geldi. Çok hücreli yaşamın gelişimi Paleozoik dönemde (542-250 milyon yıl önce), Kambriyen, Ordovichian, Silurian, Devonian, karbonifer ve Permian dönemlerini kapsayan kısa jeolojik dönemleri kucakladı. Tüm bunlardan sonra, Triassik, Jurasik ve Kretase dönemlerini içeren Mezozoik çağa (250-65 milyon yıl önce) ulaşıyoruz.

Dinozor çağları (Mesozoik Çağ))
Bu grafikte Triassic, Jurassic ve Kretase dönemleri basit bir bakış. Kısacası, “mya” ya da “milyonlarca yıl önce” ölçülen bu inanılmaz uzun süre, dinozorların gelişimini gördüm, deniz sürüngenleri, balıklar, memeliler, pterosaurlar ve kuşlar dahil uçan hayvanlar, ve bitki yaşamı büyük bir aralığı. En büyük dinozorlar, dinozor çağının başlangıcından 100 milyon yıl sonra başlayan Kretase dönemine kadar ortaya çıkmamıştır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir