HUNTİNG SİMULATOR hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Dikkat Dayınızı vurmayın.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

 HUNTİNG SİMULATOR 4×4 hileli indir, HUNTİNG SİMULATOR hilesi, HUNTİNG SİMULATOr hileli apk, HUNTİNG SİMULATOR mobil, HUNTİNG SİMULATOR android, 

Avcılık oyunu indir

Neden: 0x2000a, 0x2000b hataları ve buhar 0x170d1 çağırır, genellikle geç veya yanlış sırada, sonra istemcide işler karıştırır av sunucularından bir yanıt alma istemciye bağlı.
Çözüm: tüm sistemi yavaşlayan mantığa yönelik darboğazları tespit ve tespit ediyoruz. Biz zaten sabit olan bir örnek, daha önce, belirli bir misyonu ararken, matchmaker sistemi (gereksiz yere) yolun her adımında görev sistemi sorgulama ve her şeyi yavaşlatan oldu. Darboğazları sürekli olarak izliyoruz ve düzeltmeler üzerinde çalışıyoruz.
Biz de (sürücü güncellemeleri benzer) genel performans artışı ve CPU ve bellek daha verimli kullanımı neden üçüncü taraf teknolojileri yükseltiyoruz. Bu düzeltme hala ek test gerektirir, ancak, biz kesinlikle daha kötü bir şey yapmak istemiyorum.
0x30001 / Oyun sırasında arka uç bağlantı kaybedildi
Neden: 0x30001 arka uç ve istemci arasında bir bağlantı kaybı nedeniyle oluşur. Bu bir çok nedenden dolayı olabilir; ancak şu anda backend çok affedici olduğu için oluyor, otomatik olarak oyuncu yeniden bağlanıyor değil, ve grace dönemleri terk etmiyor.
Çözüm: biz bir oyun oturumu sırasında arka uç bağlantı bağımlılığı kaldırmak için planlıyoruz—yine de %100 menüler veya çöpçatanlık zaman gerekli olacak-ve bu durumlarda, sadece adanmış sunucu bağlantısı güvenmek için. Bu değişimi en kısa zamanda bitirmeyi umuyoruz. Bir yakalama olsa da vardır: bu değişiklik, bir bağlantı kaybı (örneğin, sohbet) durumunda kullanılamaz diğer hizmetlere neden olabilir. Yine de, bunun şimdilik değersiz bir ticaret olduğunu düşünüyoruz.
Özet ekran diyor ki “sunucu ile ilgili bir sorun vardı, sen avcını kaybetmedin” ve sonra da avcını kaybettin.
Neden: arka uç bir oyundan sonra menüyü yüklemek istemciden daha yavaş olduğunda bu durum oluşabilir. Bu durumda, istemci, görev özeti yükler ve bunun yerine varsayılan “sunucu ile ilgili bir sorun vardı, hunter kaybetmedi.”Bu vakaların çoğunda doğru bir ifade değildir.
Çözüm: varsayılan iletiyi kaldırıyoruz. Bunun yerine, istemci misyon özeti yükler (bir oyunu bitirme ve menüye döndürme arasındaki geçiş sırasında aka), bilgi sağlamak için arka uç için bekleyecektir. Bu sonuçlar için bekleme süresini artırabilir, ancak bu şekilde gördüğünüz bilgilerin doğru olduğunu garanti edebiliriz.
Bir görevi bitirirsin, ama tüm ödülleri alma.
Neden: bu sorun, adanmış sunucular ve arka uç arasındaki yavaş iletişim için de bağlantılı görünüyor, ancak henüz tam nedenini belirlemedik.
Çözüm: yolda—biz bu içine bakıyor ve biz bu konuda daha fazla bilgi edinmek en kısa sürede bir güncelleştirme sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir