Hitman Sniper hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hitman Sniper v2.5.107954 PARA HİLELİ APK, keskin nişancı tarzı oyunları seviyorsanız, kesinlikle denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz SQUARE ENIX tarafından tasarlanmıştır. Oyun amacımız Ajan 47’a gelen görevleri tamamlamak. Hitman Sniper Play Store’da 250.000’den fazla indirilmiş olup ücretli satılmaktadır. Sitemizden ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

APK Oyunlar, apk oyun indir, Hitman sniper hileli apk indir, Hitman hileli apk indir, Hitman hilesi, Hitman sniper apk indir, hitman hileli apk indir,

Hitman Sniper hileli apk

1950’lerde, Dr. Otto Wolfgang Ortt-Meyer olarak bilinen bir adam bilim camiasına güldükten sonra klonlamaya dalmaya başlar. Görünüşe göre kromozomların sırlarını keşfetti ve onları değiştirdi, ve bu yüzden farklı klonlar dizisi yaptı, değiştirilmiş kromozom sayısı klonlara atadı. 1998 veya 1999 civarında, 47 Ort-Meyer’in laboratuarından kaçar ve bir şekilde onu kiralık katil olarak tutan uluslararası kontrat ajansı (ICA) ile temasa geçer. 47’nin yoğun bakım ekibi Diana burnwood.

1950’lerde, Dr. Otto Wolfgang Ortt-Meyer olarak bilinen bir adam bilim camiasına güldükten sonra klonlamaya dalmaya başlar. Görünüşe göre kromozomların sırlarını keşfetti ve onları değiştirdi, ve bu yüzden farklı klonlar dizisi yaptı, değiştirilmiş kromozom sayısı klonlara atadı.

60’lı yıllarda Ort Meyer, sadece tek bir klon olduğu bilinen bir tımarhanedeki binasında (Romanya’da bir tımarhanedeki binada) 47 serisi üretiyor. Not: barkod (640509-040147) anlamı: 64 (doğum yılı), 05 (doğum günü), 09 (doğum ayı) – 04 (seri), 01 (sınıf), 47 (kromozom sayısı). Önümüzdeki 30 yıl içinde, tek serisi 47 klon alışılmadık şekilde büyüdü ve nasıl öldürülmesi öğretildi. Şu anda tüm klonlar … … kimlik tespiti amacıyla kafalarının arkasına … … dövme yapmışlar. Hayatta olduğu bilinen serinin 17, 47 ve 48 var.

1998 veya 1999 civarında, 47 Ort-Meyer’in laboratuarından kaçar ve bir şekilde onu kiralık katil olarak tutan uluslararası kontrat ajansı (ICA) ile temasa geçer. 47’nin yoğun bakım ekibi Diana burnwood.2000 yılında, tüm bu hitlerden sonra, ajans tüm bağlı olduğunu ve şimdi 47 istiyor aynı Müşteri tarafından talep olduğunu öğrenir. O, Romanya’da bir sığınma gitmek ve tek bir doktor, Dr. kovacs (dolayısıyla düzeyi adı kurulum) çıkarmak için bir önceki hits göre bir çirkin bir miktar ödenecek olacak. 47 bu tımarhaneye geldiğinde  her zamanki “Tobias rieper” takma adını  ve Bay Rieper gelmiş olduğu profesörün güvenlik görevlisi ipuçlarını kontrol ediyor.” Profesör Romen polisini çağırıyor ve SWAT oyunu ekibini istiyor. 47 Dr. Kovacs, ancak kısa bir karşılaşma sırasında 47 “iğne ile bir” olarak doktor hatırlıyor, 47 olarak doktor geçmiş bir bellek gösteren büyüyor. 47 daha sonra ajan smith’i tekrar bulmak için tımarhaneyi araştırıyor. daha önce Hong Kong’da yardım ettiği. Hepimizin bildiği gibi, Hitman bir klon ve bu zaman zaman bu tür bilgilerin kendisine ifşa edilir noktasıdır. CIA ajanı 47’yi asansörün altında gizli bir merdivene götürüyor.bu da gizli bir laboratuvara.

Aşağıda, Laboratuardaki Profesör Ort-Meyer’in sesi yankılanır. Görünüşe göre kendilerini düşünen klonlardan hoşlanmıyor. 47’yi öldürmek için emirleri sorgulamayan 48’ler serisi gönderiyor. Neyse ki, 47 güçlü bir Minigun bulur laboratuvar odalarından birinde sıkışmış ve başka üstün klonlar dikkat çekmek için kullanır. Hepsi öldüklerinde 47, laboratuarı arar. Her şey 47’ye çıkıyor. Üzerinde özel isimler olan klonların yetiştirildiği bir oda bulur. Otto Ortt-Meyer, Franz Fuchs, Pablo Ochoa, Lee Hong, ve Arkadadi Jegorov. O bu adamların toplam güçlü ve daha da değişmiş klonlanmış olduğunu öğrenir.

2000 yılında, tüm bu hitlerden sonra, ajans tüm bağlı olduğunu ve şimdi 47 istiyor aynı Müşteri tarafından talep olduğunu öğrenir. O, Romanya’da bir sığınma gitmek ve tek bir doktor, Dr. kovacs (dolayısıyla düzeyi adı kurulum) çıkarmak için bir önceki hits göre bir çirkin bir miktar ödenecek olacak. 47 bu tımarhaneye geldiğinde  her zamanki “Tobias rieper” takma adını  ve Bay Rieper gelmiş olduğu profesörün … … güvenlik görevlisi ipuçlarını kontrol ediyor.” Profesör Romen polisini çağırıyor ve SWAT ekibini istiyor. 47 Dr. Kovacs, ancak kısa bir karşılaşma sırasında 47 “iğne ile bir” olarak doktor hatırlıyor, 47 olarak doktor geçmiş bir bellek gösteren büyüyor. 47 daha sonra ajan smith’i tekrar bulmak için tımarhaneyi araştırıyor. daha önce Hong Kong’da yardım ettiği. Hepimizin bildiği gibi, Hitman bir klon ve bu zaman zaman bu tür bilgilerin kendisine ifşa edilir noktasıdır. CIA ajanı 47’yi asansörün altında gizli bir merdivene götürüyor.bu da gizli bir laboratuvara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir