HİLL CLİMB RACİNG 2 hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hill Climb Racing 2 v1.4.22 HİLELİ APK, en güzel araba yarışları arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

oyun etiketleri

HİLL CLİMB RACİNG 2 hileli Apk indir

HİLL CLİMB RACİNG 2 hileli apk indir, HİLL CLİMB RACİNG 2 indir, HİLL CLİMB RACİNG 2 para hileli indir, HİLL CLİMB RACİNG hileli indir, HİLL CLİMB RACİNG hilesi,

Almanya. “Akzente”, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (giz) Dergisi mevcut sayısında bir rapora göre, “Etiyopya’da tekstil endüstrisi patlama olduğunu”. Yaklaşık 350 bin iş 2022’de yaratılacak. Bu amaçla, hükümet endüstriyel parklar inşa ediyor. “Hawassa’da, başkenti Addis ababa’nın 270 kilometre güneyinde 300.000 nüfuslu bir şehir, plan zaten meyve taşıdı. On sekiz uluslararası tekstil şirketi orada mağaza kurmuş, 20.000 iş yaratılmıştır.”
Etiyopya’ya katılan ilk şirketlerden biri Tchibo oldu. Son birkaç yılda Hamburg merkezli kahve tarağı da dünyanın en büyük üçüncü organik pamuk Satıcısı haline gelmiştir. Şirket web sitesinde Afrika’ya olan bağlılığı hakkında çok sayıda rapor var – örneğin iş bölümü başkanı Kokobe urga hakkında. Tchibo’nun tedarikçisi Ayka Addıs tekstil Etiyopya sermaye Addıs Ababa’da 200 kişilik bir departman işletiyor ve vasıfsız yardımcıdan departman Başkanlığına kadar ilerde çalışıyor. Şirket bilgilerine göre, tedarikçi Ayka Addis tekstil 6.000 çalışanı tiboı ürünleri üretiminde yer almaktadır. Addıs ababa’daki şubede, gininli pamuk spun, meshed, renkli, tekstil olarak birlikte dikilir ve paketlenir. Başından itibaren Tchibo, Etiyopya ihracat için tekstil, adil çalışma koşulları kurmak için ilk üreticisi yerel şirket yardımcı oldu. Tekstil işçilerine tanıtım fırsatlarının yanı sıra Ayka’da sendikalı işçi temsilciliği, ücretsiz öğle yemekleri, fabrika ve temel sağlık hizmetlerine ücretsiz ulaşım olanakları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir