hay day hileli indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Hay day hileli APK v.1.642, çiflik oyunlarının kralı arasında yer alıyor.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=qT_QW2IVhWM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

apk indir buton

oyun etiketleri

hay day hile, hay day hileli apk indir, hay day hile full hile, tavuk oyunu hilesi, hay day hileli mod indir, hay day apk mod indir, hay day indir, 

hay day hileli apk indir

Darmstadt Hofgut Oberfeld Almanya’da 27.132 organik çiftliklerden biridir. Bu konuda özel yapmak çeşitli şeyler vardır: bir sivil vakıf aittir. Çiftçilik çiftliği Thomas ve Kathrin Goebel hayvancılık modellerini uygulamaya koydular. 2016 yılında Hofgut Oberfeld Federal Organik Tarım ödülü verildi.
Organik tarım hayvanlar, insanlar ve çevre için daha mı iyi? Bu konuda kesinlikle çok olumlu şeyler vardır: pestisitler ve kimyasal gübreleri unutur ve yeraltını kirletmez, türlerin korunması için çok şey yapar ve toprağı verimli tutar – ve aynı zamanda iklim korumasında olumlu etkiler. Geleneksel tarım, diğer taraftan, fosil enerji tüketir çok. Aslında, yapay gübreler için bir kilogram azot üretmek için bir litre ham petrolden daha fazlası gerekir. “Geleneksel tarım güvenilir döner yüksek bir fiyata gelir,” Goebel işaret. “50 yıl içinde, bunun enerjisi nereden geliyor?” Organik tarım, diğer taraftan, azot-sabitleme tesisleri ile doğal gübreleme için güneş enerjisi kullanır.

Tarla ve hayvancılık tarım döngüsü sayesinde Organik Tarımın avantajlarını çiftçi göstermektedir: tahıl ve yeşil fodder rotasyonu toprağın kalitesini artırır. Ne böcek ne de kimyasal gübre kullanılır. Kökleriyle, yonca ve lucerne gibi bitkiler toprakta nitrojen emer ve aynı zamanda süt sığırları için fodder sağlar. Tarladaki gübreler biyolojik gübredir ve herhangi bir sayıda mikrop çekmektedir. Bu döngü toprağın doğurganlığını ve biyoçeşitliliği sağlar ve üretimin yüksek kalitesinde rol oynar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir