GTA SAN ANDREAS hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

GTA SAN ANDREAS hileli apk v.3.2.124, dayınız için en iyi oyunlar arasında yer alıyor.  Rockstar Games tarafından tasarlanmış olan oyunumuz, bütün dünya tarafından seviliyor. Macera ve FPS oyunu seven yeğenlerim kesinlikle denemeli. Karakteriz ise Carl Johnson  ama alemde de Cj olarak biliniyor. Efsane oyunu oynamaya hazırmısınız?

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

GTA SAN ANDREAS hileli apk indir, GTA SAN ANDREAS apk, GTA SAN ANDREAS mobile, GTA SAN ANDREAS mobil, GTA SAN ANDREAS telefon indir, GTA SAN ANDREAS mobil

 GTA SAN ANDREAS hileli apk indir

Şimdi işsiz, Franklin michael’ı içki teklifine kabul ediyor. Michael’ın oğlunu beladan kurtardıktan sonra, Michael franklin’i kanadı altına aldı. Michael bir gün karısının tenis koçunu yakalayıp küçük giysiler giyerek onu Vinewood tepelerine kadar kovalar. Franklin’in yardımıyla Michael evin yarısını yok eder ve sadece Koçun Martin Madrazo adında güçlü bir çete lideri olan başka bir müşterinin evinde saklandığını öğrenmek için eve gider. Michael’la yüzleşir ve hasarı telafi eder. Michael, kuyumcu dükkanında soygunu hazırlayan Lester isimli eski bir arkadaşla bağlantı kurar. Michael, Franklin, ve diğerleri başarıyla mücevherleri ile yapmak ve bir süre için düşük yattı.

Blaine County çöllerine giden Trevor hala hayatta ve komşu alanlarda yaşayan kayıp mc karşı savaşta önde gelen bir Meth satıcı. Trevor Michael’ın mücevher soygunu arkasında olduğunu  ve öldüğünü sandığı eski dostunu bulmak için Los Santos’a gitmeye karar verdiğini anladı. Trevor da hapiste brad’e mektup yolluyor. Trevor için ayrılmadan önce Çinli gangsterler ile arkadaş edinmek ve O’neils adlı rakip Meth satıcılarının yanı sıra kalan mc mc üyeleri ortadan kaldırmak için çalışır. Trevor, işini denetlemek için Ron adında sağ elini adamın arkasına bırakır  ve Los santos’ta kuzeni Floyd olan Wade adında korkulu bir Takipçiyi yanına alır. Trevor Floyd’un dairesini, şehirdeki operasyonların üssü olarak ele geçiriyor.

Trevor, Michael’ın hayatının kaosu arasında bir araya gelme çabasıyla bir araya geldi. Aile sorunları bir yana, Michael’s exploits Michael anlaşma verdi ve onlar onu kendi parçaları yanı sıra rakip hükümet ajansı IAA karşı FIB yardımcı olmak için yardım etmek zorunda FIB ajanları ile iyi oturmayın. Michael, Franklin ve sonunda Trevor, Michael’ın anlaşmasını gizli tutarken  yardım için getirildiler. Cinayete dönüşüyle Michael’ın ailesi bir süre dışarı çıkar. Franklin Lester için yüksek profilli hedeflere ihtiyacı ekstra iş yaparak daha lüks suç faaliyetleri bulmaya devam ediyor. Fonlar leester tarafından satın alınan Vinewood Hills malikanesinde  oturan franklin’i satın aldı. Ama Franklin hala kendini Lamar tarafından sokak çetesi dolandırıcı kurşun ile ilgili bulur. Bu arada Trevor, hükümet güvenlik şirketi Merryweather’dan deneysel bir silah çalarak işini genişletiyor. Lester, trevor’u öldürme listesinin en tepesine çıkmadan geri götürmeye Zorlayana kadar her şey yolunda. ıgta5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir