Gta mobil indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Gta 5 mobile fan game

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=BV_b5MtUZOY&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

GTA 5 mobil indir, gta 5 mobil apk indir, gta 5 hileli apk, gta 5 mobil indir, gta 5 ois indir, gta 5 android indir, GTA 5 Hileleri, gta 5 apk indir,

gta 5 mobile

Rusya Dışişleri Bakanlığı, bir tıt-for-tat yanıt olarak, daha önce Rus diplomatlar gitmek için Sipariş ülkenin bazı Büyükelçiliği ve Konsolosluğu personeli attılar. Moskova, diğer eyaletlerde de aynı sayıda insanı yok ediyor.
Cuma günü, Dışişleri Bakanlığı ülkeleri onlar İngiltere ile dayanışma denilen ne Rus Diplomat persona non grata bir dizi duyurdu diplomatik misyonlar başkanları çağırdı. London soruşturma hala devam etmekte ve Rusya’ya karşı hiçbir kanıt üretildiğini olsa bile Mart ayında bir önceki çifte ajan Sergei Skripal ve kızı Yulia onun zehirlenmesi Moskova suçladı.

Moskova büyükelçilere protesto notu verdi ve aynı sayıda diplomatın-ortalama olarak bir ila dört Diplomat arasında-sürgün edildiklerini açıkladı. Ülkeden ayrılmak için birkaç gün verdiler.

Daha fazla bilgi
 Jean-Philippe Arles bu poker veya ıntl. aile?Moskova, Skripal davasında suçlu olduğunu kabul ediyor.
Dışişleri Bakanlığı sözcüsü, üç Rus diplomatını sınır dışı eden Litvanya kararını “orantısız” olarak nitelendirdi, çünkü ülkenin Rusya’da Rusya’da çalışan daha az Diplomat olduğu için “orantısız” olarak nitelendirdi.

ABD, Kanada ve Avustralya’nın yanı sıra AB üyesi ülkelerin yarısından fazlası da Rus diplomatları kovma konusunda İngiltere’yi takip etti. Rusya, St. Petersburg’daki ABD Konsolosluğunun kapatılmasını ve 60 ABD diplomatının kovulmasını duyurdu. İngiltere, ülkedeki diplomatik misyonunu İngiltere’deki Rus Diplomatik personeline kesmek için bir aylığına verildi.

Avusturya, Londra-Rusya’ya karşı düzenlenen kampanyaya karşı direnen birkaç AB ülkesinden biridir. Başbakan Sebastian Kurz ve Dışişleri Bakanı Karin Kneissl, “gerçekten de, Rusya ile iletişim kanallarını açık tutmak istiyoruz.” dedi. Avusturya zaten medyada ‘Doğu-Batı arabulucu’ olarak adlandırılmıştır.

Yeni bir İtalyan hükümeti üyeleri iki Rus diplomatları ihraç topal ördek yetkilileri kararını eleştirdi.

İngiltere’de polis Salisbury soruşturma “birkaç hafta ve ay” alacağını söylüyorlar rağmen, İngiltere hükümeti – özellikle Theresa May ve Boris Johnson – Rusya’da parmak işaret hızlı oldu. Rus kökenli a-234 (aynı zamanda ‘novichok’ olarak da bilinir) askeri düzeyde sinir ajanı saldırıda kullanıldığını varsaydılar.

Rusya tüm bu iddiaları kesin bir şekilde reddetti ve Londra’yı sinir ajansından örnekler de dahil olmak üzere kanıt sağlamaya çağırdı. Ancak henüz bir şey alamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir