Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk indir

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk v1.0.5 Sinirsiz Para Hileli, yeğenlerim tarafından istenmişti. Hayatta kalma, rpg ve macera  oyunu arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Kefir ve Brickworks Games tarafından ortak olarak tasarlanmıştı. Amacımız, bulunduğumuz bölge içinde hayatta kalmak ve kendimizi geliştirmek. Oyunumuzda da orta çağa uygun esintiler bulunmaktadır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi oldukça güzeldir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk indir, Grim Soul Dark Fantasy Survival hile, APK Oyunlar, hileli apk indir, apk dayi, hileli dayi, Grim Soul Dark Fantasy Survival

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk

Oyun karakter yaratma ile başlar, hangi oyuncu belirler ırk, özellikler, teknolojik beceri, büyülü yetenekleri ve becerileri. Başlangıçta bir karakter alır beş puan için bir dağıtım. Seçmek için seçeneğiniz vardır biri 12 önceden oluşturulan karakterler[21]. Oyunda eksik karakter sınıfları[22]. Oluşturduğunuzda, yeni bir karakter, onun için belirtebilirsiniz çizgi karakter belirleyecek avantajları ve dezavantajları (örneğin, bir özellik «Büyümüş укротителями yılan» direncini artırır ядам, ama azaltır seçeneği «Güzellik»)[17]. Bazı özellikleri mevcut sadece bazı ırklara (örneğin,  olabilir çizgi «Kurtuldu bodyguard»)[11]. Ayrıca, kahraman parametreleri etkiler «bereket» olsun, belirli karakterler oyun sırasında[23]. Birincil karakter özellikleri şunlardır gücü (ing. Strength), fizik (ing. Constitution), çeviklik (ing. Dexterity), güzellik (ing. Beauty), zeka (ing. Intelligence), irade gücü (ing. Willpower), algı (ing. Perception) ve hayranlık (ing. Charisma). İçinde oyun yok sonra rakipler veya görevler oyun karakteri birikim deneyim[24]. Alındığında, her bir sonraki gelişim düzeyine karakter bir puan alır bir gelişme, bir oyuncu harcamak artan özelliklerini, becerilerini geliştirmek, düzeyini yükseltmek, sağlık veya eğitim için yeni bir büyü veya teknolojik yetenek. Ulaşıldığında, her beşinci seviye bir karakter için iki puan. Maksimum seviye karakter gelişimi sınırlı 50 seviyeleri[25].

Grim Soul Dark Fantasy Survival hileli apk link

Bazı karakterler uzmanlık var ya büyü, ya da teknoloji. Uzmanlaşmış bir teknoloji kahramanı oluşturma yeteneğine sahip silah, mühimmat veya diğer öğeleri kullanarak farklı bileşenleri; sihirli bir şekilde gelişim sağlayan bir karakter için farklı büyü kullanmak. Yakınlık derecesi karakterin büyü veya teknolojisini tanımlar parametre Eğim (ing. Aptitude), hangi sırayla bağlıdır tavır büyücüler ve teknoloji, hem de büyü gücü. Ayrıca, bir eğim oranına bağlıdır çalışılan karakter, büyü ve teknoloji bir artış indeksi teknolojik beceri artırır Eğilimi bir kenara teknoloji, eğitim aynı, yeni büyüler geliştiriyor sihirli bir potansiyel kahraman. Gözlük geliştirme için harcanan değer artış özellikleri, ya da beceri, Tutku bir etkisi yoktur[26][27]. Oyun bulabilirsiniz üçüncü taraf şema (56), öğrenme sağlayan yeni öğeler oluşturabilirsiniz dayalı oluşturulan[28]. Bu genellikle gerektirir, belirli bir bilginin hemen iki disiplinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir