Goddess Primal Chaos Hileli Apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

 Son Güncelleme: 1 mart2018

Goddess Primal Chaos Hileli Apk, güncelliğini yitirdiği zaman lütfen bizimle iletişim kurunuz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=PDavMDMy61k&w=320&h=266]

Oyun etiketleri

 Goddess Primal Chaos apk indir, Goddess Primal Chaos full indir, Goddess Primal Chaos Hileli Apk, Goddess Primal Chaos Hilesi, Goddess Primal Chaos mobil indir,

Goddess Primal Chaos Hileli Apk

Gün ışığında herhangi bir ölü başında mücadele için en büyük strateji sorularından biri ekip çalışması kullanmak veya yalnız gitmek ve hayatta kalmak için bir çaba herkes üzerinde vida plan olup olmadığını maç.

Unutmayın ki (insanların nerede olduğunu size izin verebilir belirli perks kısıtlama), diğer kurtulan konumunu gösteren hiçbir MiniMap yoktur, gerçek bir korku filmi gibi. Eğer başka bir kurtulanın yanında doğuyorsan, bir süre birlikte kalmak iyi bir fikirdir. İki hedef birini öldürmek daha zordur, özellikle silahsızlaşan tuzaklara, iyileşen yaralara, et kancasından kaçışa yardım ediyorsanız, ve benzeri.

Ancak çok geçerli bir ikincil strateji vardır, bu da takım çalışmasını pencereden dışarı atar. Talihsizliklerini kazancın olarak kullanabilmen için … … neden başka bir kurtulanın yaralarını bağlayarak zaman harcıyorsun? Slasher et kanca kolay bir hedef feda meşgul iken, bunun yerine jeneratör açmak için fırsat kullanın! Ölen bir oyuncu geri kalan tüm hızlı bir şekilde harita hedefleri bitirmek anlamına gelebilir.

Goddess Primal Chaos Para hilesi

Bu stratejinin tam tersi olarak, bir haritanın giriş ve çıkışını öğrendikten sonra kasten yem olmaktır. Eğer katil yavaşlatmak için birçok yol var iyi bir nokta varsa, diğer kurtulan jeneratör gidiyor almak ise slasher dikkatini dağıtmak için mükemmel bir taktik olabilir. Bloodweb kullanılan zaman stok kaldırılır teklifleri gibi harcama noktaları için çeşitli seçenekler sunar ve aynı zamanda tüm ücretleri kullanmak ya da Öğeyi taşırken ölmek ne zaman gider ekipman. Addons da onları seçtikten sonra kullanılır ve belirli öğeleri (örneğin, bahar kiti ayı tuzağı zor kaçmak için yapar) bağlı olmalıdır.

Tüm farklı öğeleri kendi kullanımları olsa da, araç muhtemelen en hızlı ve tuzakları devre dışı bırakmak bile sabotaj et kancaları gibi, tüm durumlarda yararlıdır. Diğer taraftan el feneri sadece bir grup Seyahat planlıyorsanız seçilmelidir, katil taşıyan bir kurtulan damla zorlar gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir