FortCraft hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

FortCraft hileli apk, resmi olarak daha çıkmamasına rağmen, oyunun hileli ve hilesiz bütün sürümleri eksiksiz olarak yayımlandı. Dayınız olarak bütün oyunları sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 
 

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

FortCraft apk indir, FortCraft apk indirme, FortCraft indir, FortCraft telefon icin indir, FortCraft hilesini indir, APK Oyunlar, apk oyun indir.

FortCraft erken erişim

1. Massive 16 milyon m2 harita tam lansmanında mevcut 13 marka taze ortamlar explorer keşfetmek için bekliyor.
2. Tamamen yok edilebilir ortamlar. Güvenilir çekiç kapmak ve araçlar, ağaçlar, binalar ve malzeme toplamak için yolda başka bir şey ile yolunuzu ezmek.
3. İstediğiniz şekilde ve şekilde sinek üzerinde yapılar oluşturun. Nehir yolunda mı? Merak etme, geçerken kendine bir köprü yap. Yüksek dağlar yolu kapatıyor mu? Bir merdiven yap ve yürümeye devam et. Ya da yeni yüksekliklere ulaşmak için bir kule inşa, hatta bir veya iki sürpriz bulabilirsiniz. Ve tabii ki, kasılma söz konusu olduğunda … … sağlam bir kale, bu son galibiyeti almanıza yardımcı olur.
4. 5 sınıf 12 benzersiz silah (tabanca, tüfek, submachine silah, tüfek ve keskin nişancı tüfek) ile diş kendinizi arm. Ayrıca bazookas, el bombası fırlatma ve flamethrowers gibi özel silahlarla düşmanlarını yok etme zevkini yaşayabilirsiniz.
5. Yürü! Şu anda 3 farklı mod mevcuttur. Her biri kendi özelleştirilebilir arayüzünü destekler. En rahat ve etkili kontrollerinizi oluşturmak için kullanıcı arayüzünün boyutunu, konumunu ve saydamlığını değiştirin. Bu, varsayılan ayar da iyi bir seçimdir dedi~
6. Sıralanmış Mevsimler, arkadaşlar, dereler, Görünüm, mağaza, galeri ve sohbet fonksiyonları fırlatma mevcuttur. Ayrıca bazı eğlenceli gizli ayarları keşfetmek için bekliyor vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir