Enemy Waters para hileli

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Enemy-Waters-V1.045-Mod Apk-Para-Hileli

Enemy Waters V3.045 Para Hileli Mod APK, yeğenlerim için seçtiğim oyunlar arasında yer alıyor. Eğer savaş ve deniz oyunlarını seviyorsanız, kesinlikle kaçırmamanız gereken oyunlar arasında yer alıyor. Oyunumuz deniz savaşlarının galibi olmak.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Enemy-Waters-V1.045-Mod Apk-Para-Hileli

Enemy-Waters-V1.045-Mod Apk-Para-Hileli

Enemy-Waters-V1.045-Mod Apk-Para-Hileli

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=waSi3Q49OTM&w=320&h=266]

İNDİRME LİNKLERİ

oyun etiketlerimiz

APK Oyunlar, Enemy Waters para hileli, Enemy Waters hileli apk indir, Enemy Waters hile apk indir, Enemy Waters para hilesi, Enemy Waters hile, Enemy Waters full hile,

Enemy Waters hileli apk

 
İşte denizde Birinci Dünya Savaşı’nın hikayesini anlatan 10 gerçek. Öncelikle bir kara Savaşı olmasına rağmen denizde önemli bir çatışma yaşandı.Özellikle İngiltere’nin güvenliği denizleri kontrol etme yeteneği üzerine kurulmuştu ve Alman U-bot saldırıları ABD’den ithal edilmeye karşı ve başka bir yerde İngiltere’yi erzak tükenmek üzere getirdi. Ayrılık ve Savunma Yasası (Dora) daha sonra gelecekteki gıda krizini önlemek için tanıtıldı doğrudan bir sonucu olarak rating tanıtıldı.

Aynı zamanda ABD’nin savaşa müdahale etme kararına da büyük katkı sağladı. ABD gemilerinin batması, Zimmerman telegram ile birlikte (Almanya tarafından fethedilmiş bir ABD’yi karalamak için Meksika ile işbirliği yapıldı) ABD’nin göz ardı edemeyeceği tehditlerdi.

1. 1914 Ağustos’unda Heligoland bight Savaşı, Birinci Dünya Savaşı’nın ilk deniz savaşıydı.

İngiltere donanması tarafından engellenen Almanya, Atlas Okyanusu boyunca İngiltere’nin denizaltısını kesmek için denizaltılara yöneldi. Almanya’nın güçlü bir donanması vardı, ama büyük bir donanma çatışmasında onu kaybetmeye dikkatliydi. Alman donanması, jutland Savaşında kaybettiğinden daha fazla İngiliz savaş gemisini batırsa da (31 Mayıs-1 Haziran 1916), Almanlar limanlarına geri çekildi ve savaşın geri kalanı için orada etkin bir şekilde şişelenmiş oldular. Atlantik’i geçmek zorunda kalan ticaret gemilerinin daha kolay hedefleri … … ve Kraliyet donanmasını taciz etmek için u-Botlarına düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir