crazy taxi hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Crazy taxi hileli apk v.2.154.2, taxi oyunu seven yeğenlerim tarafından oldukça büyük ilgi görüyor. Biliyorsunuz taksi plakası 1 milyon tl üzerinde yeğenlerim. Eğer taksici olmak istiyorsanız en güzeli oyunu oynamanız. Oyunumuz Sega tarafından üretilmiş olup, efsaneler arasına girmeyi başarmıştır.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketlerimiz

crazy taxi hileli apk indir

Bir sürücü ne zaman sayacı kullanamaz?

Eğer hedef Metropolitan polis bölgesi dışında ise, sürücü yolcu ile bir ücret müzakere seçeneği vardır.

Bir şoför ne zaman ücreti reddedebilir?

Sürücü aşağı bayraklı zaman durdurmak zorunda değildir, ama o kadar uzak 6 mil veya lisans alanın sınırları ötesinde bitmediği sürece ücreti kabul etmek zorundadır. Taksi bir rütbe ya da bir stand bekliyor ise, o (makul bir nedeni olmadığı sürece) ücreti almalıdır – ne olursa olsun makul olabilir.

Taksi tam olarak nedir?

Bir tout”yolcuları taşımak için araç kiralama kişi istemek için kamu bir yerde hareket eden biridir”. Genellikle ana hat tren istasyonları, havaalanları veya diğer meşgul halka açık yerlerde faaliyet ve standart ücret daha ucuz teklif – her ne kadar kaçınılmaz ücret nihayet ödenen standart oran birçok kez. Ayrıca touting onlar olabilir herhangi bir sigorta geçersiz olabilir – ve toutlar ve sürücüler yasadışı olarak hareket olarak onlar uzman kiralama-ve ödül sigorta kapağı olacak düşüktür. Touting 1994 tarihli ceza adaleti ve kamu düzeni Kanunu’nda bir suç işlendi.

crazy taxi hileli apk

Rozetin rengi önemli mi?

Londra bütün için’ bilgi ‘ testi geçti sürücüleri yeşil metal rozeti ile verilir ve Metropolitan polis bölgesi tüm çalışabilir; sarı metal rozeti giyen sürücüler Londra’da daha küçük bir kısmını kapsayan başka bir ‘bilgi’ testi geçti-temelde banliyölerde – Londra o kısmında çalışmak için giyen yetkisi, ve özellikle Charing Cross altı mil yarıçapında değil, Heathrow Havaalanı.
 

Ya Londra dışında?

Londra dışındaki taksi işlemleri, Parlamentonun çeşitli eylemlerinin hükümleri altında yerel otoriteler tarafından kontrol edilir: 1847 sayılı Belediye kanunu, 1976 sayılı Belediye Kanunu (1847 sayılı Kanun), 1985 tarihli taşıma yasası ve ev ofis onayına tabi vedalaşmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir