Clash Of Clans Magic hilesi

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Clash-Of-Clans-Magic-S4-Altın-Elmas-Hileli-Mod-Apk-indir

İNDİRME LİNKLERİ

apk indir buton

Clans of Clans Magic S5 Altın Elmas Hileli Mod APK, değerli yeğenlerimin en sevdiği oyunlar arasında yer alıyordu.Oyunumuzun hilesi indirme rekoru kırdı. Ben de yeni sürümü sizlerle tekrar paylaşmaya karar verdim.


Clans of Clans android 4+ üzeri için bütün sürümlerde geçerlidir.

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

Clash-Of-Clans-Magic-S4-Altın-Elmas-Hileli-Mod-Apk-indir

Clash-Of-Clans-Magic-S4-Altın-Elmas-Hileli-Mod-Apk-indir

Clash-Of-Clans-Magic-S4-Altın-Elmas-Hileli-Mod-Apk-indir

OYUN TANITIM VİDEOSU

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=g8S-Ee-TZzc&w=320&h=266]

oyun etiketleri

Clash Of Clans Magic indir

Klan Geliştirmeleri:

Yeni 35v35 ve 45v45 tehlikeli Wars Klan savaşları için spectator Slots 30 arttı, arkadaşlarınız listesi üzerinden görüntüleme için +10 ekstra SlotlarTekrar çalma modunda bile olsa, bir savaş saldırısı olduğunda bildirimler alın. Klanlar artık Klan ayarlarında Builder base Trophy gereksinimlerini ayarlayabilir.
Klan rozeti, Klan asker drop Stone ve kale grafik güncelleme – Yeni Klan rozeti sınır clans düzeyine göre değişecektir.Klan yolu – bağışlanan askerler şimdi haritada Klan yolu üzerinden seyahat edecek.
Sosyal Gelişmeler:Klan Öneriler Klanlar için arama bile yeni Klan öneriler fonksiyonu ile daha kolay hale gelir. Öneriler klan savaş etkinlikleri, birlik bağış etkinlikleri gibi etkinliklere göre klanlar Önceliklendirecektir. Bir simge de arkadaş listenizden üyesi olan Önerilen klanlar vurgular.Çevrimiçi GöstergeKlan sohbeti şu anda çevrimiçi olan Clanmates sayısını gösterir.Arkadaşlar listesi, arkadaş listenizin hangi üyelerinin çevrimiçi olduğunu gösterir.Şimdi arkadaşlarınızın arkadaş listesi aracılığıyla yaptığınız saldırıları izleyebilirsiniz.
Builder Temel GüncelleştirmeleriYeni Özellik Dostu SorunlarGenel Güncelleştirmeler

Sabit klan Savaşı saldırı aynı oturum sırasında savaş klan terk oyuncular için canlı Replay “Yetişkin” kelimesiyle klanlar tekrar aranabilir. Golem yükseltme maliyetleri – 7’nin altındaki seviye geriye dönük olarak düşürüldü. Crushers hala duvarların arkasına asker vuruyor. Çevrimiçi durum doğru küçük bir oyuncu sayısı için Güncelleştirme değil Klan tavsiyeleri nadiren boştu. Sürüm 9.??? – 27 Eylül 2017 “Buildler hall 7″”
Builder base için bu yeni güncelleme, biz iki birim de dahil olmak üzere yükseltmeleri bir bevy sunuyoruz: dev top savunma ve açılan gemi hava birimi. Ayrıca savaş ödüllerine karşı da 4000 kupa kazanıyoruz! Burada Builder hall 7 sürümü görmek ve son Yuvarlak savaş çöpçatanlık geliştirmeleri hakkında daha fazla bilgi için aşağı kaydırma emin olun beklediğiniz budur!Başka bir gizli Tesla ve Firecracers eklenmesi bu pezevenk Ejderha Ejderha spam saldırılarına dikkat çekmek ve yeni drop gemi hava ünitesi ile saldırı stratejileri ilerledikçe beşinci bir ordu kampı eklemek size daha fazla taktik esneklik sağlar yardımcı olur. Artan savunma ile birlikte, tüm binalar, tuzaklar (Bahar tuzakları hariç) ve duvarlar 7.seviyeye yükseltilebilir.

Ancak, gerçekten inşaatçılar üssü savunma parlayan dev top’s!

Yeni: drop gemi

Belediye binanızda, balonlar patlayıcıları düşürüyor. Ancak, oluşturucu temel olarak, bu sıcak hava saldırganlar kaos ve karışıklık düşman zemin savunma arasında ekmek için kitlesel ordularda iskeletler damla. Drop ship öldürmek mangaları obfuscate ve toprak savunma hasar ranged veya huntering izin vermek için dev top gibi toprak savunma temizlemek için kullanın.

Yeni Saldırı Seviyeleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir