CARP FİSHİNG SİMULATOR hileli apk

0/5 No hay votos
Desarrollador
--
--

Reportar esta app

Descripción

Carp Fishing Simulator hileli apk v1.9.8.9

OYUNUMUZDAN GÖRÜNTÜLER

 

oyunumuzdan video

[youtube=https://www.youtube.com/watch?v=r4G4fmmyZ-s&w=320&h=266]

indirme linkleri

apk indir buton

oyun etiketleri

CARP FİSHİNG SİMULATOR, CARP FİSHİNG SİMULATOR hileli apk indir, CARP FİSHİNG SİMULATOR hileli indir, CARP FİSHİNG SİMULATOR hile, APK Oyunlar, android oyun indir, APK Oyunlar,

CARP FİSHİNG SİMULATOR hileli apk indir

Mükemmel Izgara balık için anahtar güzel bir sıcak ızgara olduğunu. Eğer SWiSH ve renk aşırı olmadan dışında hızlı bir şekilde balık sear istiyorum. Izgara zaman için başparmak kuralı kalınlığı inç başına yaklaşık 10 dakika. Swordfish ve ton balığı gibi sert fileto en kolay ızgara üzerinde idare edilir. Biraz zeytinyağı ve tuz ve biber Dash tüm iyi bir firma fileto ihtiyaçları hakkında.
 Sadece bir kez çevirin balık, ya da ince ise, hiç açmayın-sadece bir tarafı sear, sonra kapak ve hafifçe fırında izin.
Bir hinged Tel ızgara sepeti seabass veya somon gibi tüm balık pişirmek için harika – bu yapışmasını endişe etmeden, her iki tarafta balık pişirmek sağlar. Tuz ve biber ile cömertçe biraz zeytinyağı ve bir sezon ile balık temiz içinde gezdirilir. Eğer otlar ve limon dilimleri de ekleyebilirsiniz. Bu tür cod, haddock, ya da flounder, folyo bir levha üzerinde bireysel fileto ayarı deneyin, zeytin yağı ile ıslatılmış, ve biraz tuz ve biber ile sezon onları, ve belki bir dilim veya iki sarımsak ve kırmızı biber pul biber bir tutam. Balıklar etrafında düzgün gevşek bir kese içine folyo katlayın, ızgara ve kapak paketler ayarlayın. Fırın kavurma gibi, ve sıcak bir ızgarada pişirmek için yaklaşık 10 dakika sürer. Balık dumanlı bir koku alır ve hala sulu ve lezzetli bu şekilde kalır nasıl şaşıracaksınız.

İstiridyeleri ve istiridyeleri kabuğunun içinde ızgara yapabildiğini biliyor muydun? Fırçalamak ve ızgara sıcak kısmına doğrudan yerleştirin. Kabuk açıldığında işi biter. 10 dakika sonra açılmayanları atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir